Anasayfa Krediler 2018 Albaraka Türk Katılım Bankası Kredileri

2018 Albaraka Türk Katılım Bankası Kredileri

Faizsiz bankacılık hizmeti ile ülkemizde öncü bir hizmet veren Albaraka, 1985’te kurulmuştur. Albaraka Türk Katılım Bankası kredileri ile bireysel bankacılıkta, müşterilerin ihtiyaçları giderilmektedir. Bankanın 1 adet yurt dışında olmak üzere toplam 220 şubesi bulunmaktadır.  Küçük işletmelere de banka tarafından destek sağlanmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Albaraka İhtiyaç Kredisi başvuru işlemleri, banka şubelerinden ya da internet üzerinden gerçekleştirilebilir. Albaraka İhtiyaç Kredisi faiz oranları, %1,55’tir. 3 aydan başlayan vade süresi 48 aya kadar çıkabilmektedir.  Eğitim, tatil, sağlık, acil ihtiyaç gibi konularda bu krediden faydalanılabilir. Ödeme planı, aylık taksiteler halinde hazırlanmaktadır. Müşterileri, gelirlerine göre en uygun ödeme planını hazırlayabilirler. Aylık taksitlerinin, aylık gelirin yarısından yüksek olmamasına dikkat edilmesi önerilmektedir. Banka çalışanlarından da yardım alınarak, en uygun ödeme planı hemen hazırlanabilir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Taşıt Kredisi

Albaraka Taşıt Kredisi başvuru işlemleri ile istenilen her otomobil için kredi kullanılabilir. Satış değeri 100.000 TL altındaki araçlarda, araç değerinin %70’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. 100.000 TL üzerindeki araçlar için ise 100.000 TL üzeri kısım için %50 finansman sağlanır. 2. El araçların en fazla 5 yaşında olması gerekmektedir. Ödemelerde 48 ay vade uygulanabilmektedir. Albaraka Taşıt Kredisi faiz oranları ise %1,45’tir. Ödeme planlarında, müşterilerin gelir düzeyine uygunluk kontrol edilmekte ve en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Konut Kredisi

Albaraka Konut Kredisi başvuru ile ev almak sanıldığı kadar zor değildir. Uygun konut kredisi fırsatından yararlanarak, istenilen her ev rahat bir şekilde satın alınabilir. Ekspertiz tarafından belirlenen değerin %80’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. Albaraka Konut Kredisi faiz oranları ise vade süresine göre %1,45 ve %1,5 seçeneklerine sahiptir. 0-60 ay arasındaki vade süreleri için %1,45 faiz uygulanırken, 60-120 ay arasındaki vadeler için %1,50 faiz uygulanmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,045TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler