Ana SayfaBankacılıkGüncel 2020 ABank Çalışma Saatleri

Güncel 2020 ABank Çalışma Saatleri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Katar’ın ilk özel bankası olan The Commercial Bank bölgesinde öncü ve saygın bir finans kurumu olan ABank, ülkemizde de ihtiyacı olan bireylere finansman sunuyor, onların yanında oluyor. Bankanın kaç şubesi var, nerelerde hizmet veriyoru merak edenler aynı zamanda ABank çalışma saatleri de merak ediyor.

ABank Çalışma Saatleri

Türkiye 50’den fazla şubesi bulunan ABank çalışma saatleri de 09.00’da başlıyor. Ülkemizde bulunan pek çok bankayla aynı anda mesaisine başlayan ABank, ihtiyaçtan konuta, taşıttan çeşitli bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara özel finansman destekleri veriyor.

ABank çalışma saatleri 17.00’de sonlanıyor. Yani banka şubelerinden yapılacak olan işlemler için 17.00’ye kadar sıra almış olmanız ve bekliyor olmanız gerekmektedir. 17.00’den sonra sıra alınmıyor ve banka kapıları kapanıyor. Eğer bu sıranızı almışsanız ve banka içinde bekliyorsanız son işleme kadar banka çalışanları hizmet veriyor. Ancak sıra alıp, banka içinde beklemiyorsanız, kapılar kapandıktan sonra içeri alınmıyorsanız ve bir sonraki gün tekrardan sıra almanız gerekiyor. Ancak yoğunluğun az olduğu, son işlem günü gibi sebeplerde içeri alınıyorsunuz. Eğer sıra almışsanız, sıra size gelene kadar bankadan ayrılmamanız tavsiye edilir.

ABank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

HSBC Çalışma saatlerine içine 12.30 ile 13.30 arası dahil edilmez. Çünkü bu saat aralıklarında banka çalışanları öğle paydosuna çıkarlar. Öğleden önce sıra almışsanız ve sıra gelmemişse işleminiz öğleden sonraya sarkar. Eğer öğleden sonra da gelmezseniz aldığınız sıra bir sonraki güne aktarılmaz ve tekrardan sıra almanız gerekir.

ABank Haftasonu Açık mı?

Hayır. Banka haftasonları hizmet vermemektedir.

ABank Bayramda Açık mı?

ABank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

ABank İnternet Bankacılığı ve ATM’leri de Kullanabilirsiniz!

ABank şubelerinin yanı sıra internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’lerden de hizmet vermektedir. Bankacılık işlemleri için banka şubelerine gitmenize, saatlerce sıra beklemenize gerek kalmaz. Pek çok işlemi bu kanallar aracılığıyla da halledebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...