Yapı Kredi Bankası Fiyatlama Danışmanlığı için İş İlanı!

0

Yapı Kredi Bankası, banka kredi fiyatlama metodolojilerinin tanımlanması ile mevcut durumda var olanların değiştirilmesi destek olmak, bunların takip ile devamlılığın sağlanması için banka personel alımları yapacak.

Yapı Kredi Bankası Personel Alım Detayları

Fiyatlama Danışmanlığı ve İzleme Uzmanı alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun olmalarını, etkili iletişim yeteneğine sahip olmalarını, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, bankacılık alanında ise minimum 2 senelik deneyim kazanmış olmalarını istemektedir. Bunların yanı sıra tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir. İşe alınacak olan aday bankanın Finans departmanında görevlendirilecek olup, bu departmanda yapılacak olan görevler ise şu şekilde olacaktır;

  • Banka kredi fiyatlama metodolojilerinin tanımlanması, mevcut durumdaki metodolojilerin değiştirilmesi, değiştirilmesine destek olunması, metodolojilerin takibinin sağlanması, takibin ise devamlılığında sağlanması.
  • Metodolojiler kapsamında krediler için müşteri ya da işlem bazında karlılık analizi yapılması, analizlerin takibinin sağlanması.
  • Banka içindeki kredi fiyatlama projelerinde karlılık metodolojinin tanımlanması,
  • Kerdi fiyatlama toplantıları ile komitelerine katılımların sağlanması,
  • Masraf ile komisyonların, banka hedeflerine dayalı yapılarının yani kurallar ve yönetişim güncelliği ile takibine destek olmak. Bu desteği de ücret ve komisyon merkezi birimi ile yapmak.
  • Masraf ve komisyonlar üzerindeki muafiyet kurallarının tanımlanmasına destek sağlamak. Yine bu desteği de ücret ve komisyon merkezi birimi ile birlikte yapmak.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları kapsamında yer alan Fiyatlama Danışmanlığı ve İzleme Uzmanı iş ilanı için son başvuru tarihi 1 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylara geri dönüş yapacaktır.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-fiyatlama-danismanligi-ve-izleme-uzmani-2064460
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın