Yapı Kredi Bankası Uzman Yazılım Mühendisi Pozisyonuna Alım Yapacak!

0
Yapı Kredi Bankası Uzman Yazılım Mühendisi Pozisyonuna Alım Yapacak!

Günümüzde pek çok finans kuruluşu tarafından çeşitli pozisyonlarda banka personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bunun üzerine iş ilanları yayınlayan Yapı Kredi Bankası, alımları İstanbul Anadolu Yakası için gerçekleştirecek.

Uzman Yazılım Mühendisinin Görevi Ne Olacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilandaki işin tanımına göre, alımı gerçekleştirilecek olan personeller Yapı Kredi Yatırım BT yazılım geliştirme metodolojileri ve süreçlerine adapte olarak yazılım geliştirme faaliyetlerinde uzman olarak görevlendirilecek. Öte yandan BT projelerindeki iş talepleri çerçevesinde teknik tasarım gerçekleştirecek olan Yazılım Geliştirmeciler, tamamlanmış olan teknik tasarımlara uyumlu olarak geliştirme platformlarında kodlama yapacak ve birim testlerini geliştirecek. Ayrıca teknoloji açısından gelişmeleri takip ederek yeni iş uygulamaları ve yazılım geliştirme süreçlerini geliştirici aksiyonları almak gibi bir görev de yüklenecek olan Uzman Yazılım Mühendisi, banka bünyesinde Bilgi İşlem, Mühendislik, Teknoloji gibi departmanlarda faaliyet gösterecek.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Uzman Yazılım Mühendisleri İçin Aranan Nitelikler Neler?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları dahilinde yayınlanan bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların dört yıllık üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olması, Java teknolojileri, Spring ve veritabanları hakkında bilinçli olması, iyi derecede İngilizce bilmesi gerekecek. Ayrıca Yapı Kredi Bankası, bu ilana başvuruda bulunacak olan adaylar arasından FE programlama ve javascript frameworkleri meselesinde bilgi sahibi olanlar ve ayrıca Python scripting dilinde de bilgi sahibi olanlara öncelik tanınacak.

Banka iş başvuruları adına bu ilana müracaat edecek olan adaylar için son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019 olarak belirlendi.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-uzman-yazilim-muhendisi-2332281

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın