Garanti Bankası Çağrı Merkezine Personel Alacak!

0

Garanti Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi’nde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alımı yapılacak. İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve Sivas’ta gerçekleştirilecek olan bu banka personel alımları, telefon bankacılığı alanında müşteri temsilcisi olarak yapılacak.

Adaylarda Aranan Nitelikler Neler?

Söz konusu bu pozisyon için işe alınacak olan personellerde bir takım nitelikler arayan Garanti Bankası, Sivas’ta görevlendireceği müşteri temsilcilerinin bir kısmının iyi derecede İngilizce biliyor olmasına bakacak. Her gün yayınlanmakta olan onlarca banka iş ilalarından biri olan Garanti Bankası telefon bankacılığı müşteri temsilcisi adaylarının, üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi, Sivas’ta ya da İstanbul’da ikamet etmesi, erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekecek. Bunun ile beraber 30 yaşını aşmamış olması gereken adayların, iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, satış yapma konusunda da istekli bir birey olması gerekecek.

Müşteri Temsilcisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

En günler iş ilanlarından biri olan Garanti Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilecek olan kişi, telefon bankacılığı vasıtası ile bankacılık hizmetleri alabilmek adına arayan müşterilerin taleplerini alması ve yerine getirmesi, bunun ile beraber, Garanti Bankası ürünlerinin satışını gerçekleştirmesi gerekecek.

Sivas’ta görev alacak olan adaylar haftanın 6 günü 6,5 saat kadar çalışacakken, İstanbul’da görevlendirilecek olan adaylar ise haftanın 5 günü sabah saat 09:00 ile akşam saat 18:00 arasında çalışacaklar.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 2 Temmuz tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Öte yandan banka sınavları ile alım yapılacak olan bu pozisyonda sınav hakkında bilgilendirme e-posta yolu ile gerçekleştirilecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın