Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Çağrı Merkezine Personel Alacak!

Garanti Bankası Çağrı Merkezine Personel Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi’nde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alımı yapılacak. İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve Sivas’ta gerçekleştirilecek olan bu banka personel alımları, telefon bankacılığı alanında müşteri temsilcisi olarak yapılacak.

Adaylarda Aranan Nitelikler Neler?

Söz konusu bu pozisyon için işe alınacak olan personellerde bir takım nitelikler arayan Garanti Bankası, Sivas’ta görevlendireceği müşteri temsilcilerinin bir kısmının iyi derecede İngilizce biliyor olmasına bakacak. Her gün yayınlanmakta olan onlarca banka iş ilalarından biri olan Garanti Bankası telefon bankacılığı müşteri temsilcisi adaylarının, üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi, Sivas’ta ya da İstanbul’da ikamet etmesi, erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekecek. Bunun ile beraber 30 yaşını aşmamış olması gereken adayların, iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, satış yapma konusunda da istekli bir birey olması gerekecek.

Müşteri Temsilcisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

En günler iş ilanlarından biri olan Garanti Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda görevlendirilecek olan kişi, telefon bankacılığı vasıtası ile bankacılık hizmetleri alabilmek adına arayan müşterilerin taleplerini alması ve yerine getirmesi, bunun ile beraber, Garanti Bankası ürünlerinin satışını gerçekleştirmesi gerekecek.

Sivas’ta görev alacak olan adaylar haftanın 6 günü 6,5 saat kadar çalışacakken, İstanbul’da görevlendirilecek olan adaylar ise haftanın 5 günü sabah saat 09:00 ile akşam saat 18:00 arasında çalışacaklar.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 2 Temmuz tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Öte yandan banka sınavları ile alım yapılacak olan bu pozisyonda sınav hakkında bilgilendirme e-posta yolu ile gerçekleştirilecek.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...