Ana SayfaGündemQNB Finansbank ‘ın Kariyer Kulübü 8. Dönemini Tamamladı!

QNB Finansbank ‘ın Kariyer Kulübü 8. Dönemini Tamamladı!
Q

-

QNB Finansbank’ın uluslararası ödülü bulunan kariyer kulübü Finans Up, 8. dönemini tamamladı.

Finans UP Sekizinci Dönemini Bir Partiyle Kapattı

Küresel anlamda ödüle sahip olan QNB Finansbank’ın kariyer kulübü Finans Up, 8. dönemini tamamlamış olmasını düzenlediği özel bir parti ile kutladı. En Gözde Şirketler Araştırması kapsamında 2014 – 2015 – 2018 yıllarını içine alan dönemde Türkiye’nin En Bilinen Kariyer Etkinliği olarak seçilen, İngiltere’deki en büyük iş ödülleri programları arasında olan Global Business Excellence Ödülü’nü, QNB Finansbank’ın kariyer kulübü Finans Up kazandı. Finans Up, Outstanding HR Initiative kategorisinde ödüle layık görülmüştü. Şimdi ise sekizinci döneminin sonuna gelen Finans Up tarafından bir kapanış partisi düzenlendi. Partiye Finans Up’ın tüm yöneticileri ve üyeleri katılım gösterdi.

Finans Up’a 21.585 Öğrenci Başvuru Yaptı

QNB Finansbank’ın kariyer kulübü Finans Up, 2010 yılında hayata geçirildi. Bugüne kadar 21.585 öğrenci tarafından başvuru yapıldı. Bu başvurular arasından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda 273 genç seçildi. Bu gençler Finans Up ile sürekli iletişim halinde oldular. 273 kişilik bu grup Fians Up tarafından her yıl düzenlenen mesleki eğitim ve kişisel gelişim programlarına, eğitimlere ve etkinliklere katılıyorlar. 2018 yılında da Mc Kinsey Liderlik Akademisi ve Harward Business Review Türkiye’de çalışan danışmanlarının verdiği eğitimleri kapsayan toplam olarak 9 adet program hayata geçirildi.

Proje Sahiplerine Ödülleri Verildi

Finans Up tarafından sekizinci dönemin sona ermesi vesilesiyle düzenlenen parti sırasında bütün üyelere plaket verildi. Ayrıca 2017 – 2018 yıllarındaki proje ödülleri de partide sahiplerine ulaştırıldı. Bu eğitim dönemi kapsamında Bankacılıkta Blockchain Teknolojisinin Kullanım Alanları konusundaki projelerin değerlendirmeye alındığı ve dereceye giren çalışmalara ödüllerinin verildiği QNB Finansbank – Finans Up’ta ilk grup üyeleri ilgi alanlarına göre kendileri tarafından seçilen yurtdışındaki eğitim programlarına ve eğitimlere de katılabilecekler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol