Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuda Çalışacak Süresiz İşçi Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Başladı!

Kamuda Çalışacak Süresiz İşçi Personel Alımı Yapılıyor! Başvurular Başladı!
K

-

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan personel alımı duyurusunda kamuda süresiz işçi olarak çalışacak kişiler arandığı bildirildi.

Kamu Sözleşmeli Süresiz Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesindeki bölge müdürlüklerinde görev yapmak üzere görev süresi belli olmaksızın sözleşmeli kamu personel alımı yapılacak. Toplam olarak 28 kişinin işe alınacağı personel alımlarında engelli kişilerin başvuruları değerlendirilecek. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan istihdam duyurusunda başvuruların Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR aracılığıyla yapılacağı bildirildi. İŞKUR eleman alımları dahilinde yapılacak olan işe alımların duyurusu 10 gün süreyle iskur.gov.tr web adresinden yayınlanacak. Kamu sözleşmeli engelli işçi alımları ile ilgili tüm detaylar, aranan şartlar ve başvuru şekli aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. İŞKUR – Türkiye Çalışma ve İş Kurumu’nun il müdürlüklerinden başvuru da yapılabilmektedir. Başvurular 27 Haziran 2018 tarihinde alınmaya başladı. Kamu engelli personel alımı kapsamında sağlanacak olan istihdamla işe alımı sağlanacak olan yeni personeller büro personeli olarak görev yapacaklar.

İŞKUR Engelli Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR sözleşmeli engelli personel alımı ile ilgili Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından aranan şartlara uygunluğu anlaşılan kişiler işe alınmaları halinde KGM’ye bağlı Ankara, İzmir, Düzce, Bolu, Şanlıurfa, Tokat, Giresun, Artvin, Bitlis, Gümüşhane, Burdur, Erzurum, Kütahya, Kars ve Erzincan şehirlerindeki bölge müdürlüklerinde çalışacaklar. Engelli büro işçisi alımı şeklinde de değerlendirilen kamu personel alımları için sınav düzenlenecektir. Sınava katılacak olan adaylarda aranan şartları yerine getirmediği sonradan tespit edilen kişiler sınavda başarılı olsalar dahi sınavları iptal edilecek. Aşağıda paylaşılan bağlantıda kamu işçi alımı başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartların neler olduğu Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından detaylı bir şekilde bildirilmiştir.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?f91e953c-0539-4bdf-819c-7c9ea7c53a23&kk=625

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol