Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Vakıf Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!
V

-

Vakıfbank bünyesinde faaliyet gösteren Vakıf emeklilik A. Ş. banka personel alımları gerçekleştirecek. Yayınlamış olduğu bir iş ilanı ile alım yapacağını duyuran Vakıf Emeklilik, bünyesinde çalıştırmak üzere alacağı personelleri Türkiye’nin pek çok ilinde görevlendirecek.

İş Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Vakıfbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka tarafından Türkiye genelinde alımı gerçekleştirilecek olan personeller, Bireysel Emeklilik Danışmanı pozisyonunda görevlendirilecek. Vakıfbank bünyesinde faaliyet gösteren Vakıf Emeklilik A. Ş. için alınacak olan bu ekip arkadaşları, yine ülke genelindeki Vakıfbank şubeleri vasıtası ile mevcut müşteri portföyüne erişerek gerek şube içinde, gerekse şube dışında Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Personellerde Ne Gibi Niteliklere Bakılacak?

Pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere işe başvuran adayların 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulunun Bankacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Borsa ve Finans, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi, Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı, Finans, E-Ticaret gibi çeşitli bölümlerinden mezun olmasına bakılacak. Bireysel Emeklilik Lisansına sahip olması gereken adayların, ikna kabiliyeti ve iletişim becerilerinin kuvvetli olmasına, takım çalışmasına yatkın olmasına, sonuç odaklı çalışmasına ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmasına bakılacak. Öte yandan başvuruda bulunan erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasını isteyen bu iş ilanlarına göre, çalışma disiplini, yetkinliği, sahip olduğu enerjisi ile bankayı temsil edebileceğine inanılan ve kariyerini Satış alanında oluşturmayı hedefleyen adaylar tercih edilecek.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki adresten 3 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-2027761

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol