Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Vakıf Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank bünyesinde faaliyet gösteren Vakıf emeklilik A. Ş. banka personel alımları gerçekleştirecek. Yayınlamış olduğu bir iş ilanı ile alım yapacağını duyuran Vakıf Emeklilik, bünyesinde çalıştırmak üzere alacağı personelleri Türkiye’nin pek çok ilinde görevlendirecek.

İş Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Vakıfbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka tarafından Türkiye genelinde alımı gerçekleştirilecek olan personeller, Bireysel Emeklilik Danışmanı pozisyonunda görevlendirilecek. Vakıfbank bünyesinde faaliyet gösteren Vakıf Emeklilik A. Ş. için alınacak olan bu ekip arkadaşları, yine ülke genelindeki Vakıfbank şubeleri vasıtası ile mevcut müşteri portföyüne erişerek gerek şube içinde, gerekse şube dışında Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Personellerde Ne Gibi Niteliklere Bakılacak?

Pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere işe başvuran adayların 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulunun Bankacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Borsa ve Finans, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi, Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı, Finans, E-Ticaret gibi çeşitli bölümlerinden mezun olmasına bakılacak. Bireysel Emeklilik Lisansına sahip olması gereken adayların, ikna kabiliyeti ve iletişim becerilerinin kuvvetli olmasına, takım çalışmasına yatkın olmasına, sonuç odaklı çalışmasına ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmasına bakılacak. Öte yandan başvuruda bulunan erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasını isteyen bu iş ilanlarına göre, çalışma disiplini, yetkinliği, sahip olduğu enerjisi ile bankayı temsil edebileceğine inanılan ve kariyerini Satış alanında oluşturmayı hedefleyen adaylar tercih edilecek.

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki adresten 3 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-2027761

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.