Ana SayfaSigorta İş İlanlariKatılım Emeklilik Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Katılım Emeklilik Personel Alımı Gerçekleştirecek!
K

-

Katılım Emeklilik A.Ş. için personel alımı gerçekleştirilecek. Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından banka personel alımları yapılacağında dair yayınlanan bu ilana göre, alım yapılacak olan pozisyon Banka Satış Yetkilisi olacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere personel alımları Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerinde gerçekleştirilecek. Şirket bu kapsamda işe alacak olduğu personeller için bir takım şartlar koşarken, adayların öncelikle 4 yıllık üniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okulunun Bankacılık, Finans, Borsa ve Finans, Maliye, Para ve Sermaye Yönetimi, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Pazarlama gibi bölümlerinden mezun olması gerekecek.

Bunun ile beraber yayınlanan bu iş ilanlarına göre Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. bünyesinde Satış Yetkilisi olmak üzere başvuruda bulunan adayların BES ya da Hayat Sigortası alanında 2 yıllık istikrarlı bir satış grafiğine sahip olması ve hedef odaklı çalışabilesi gerekecek. Öte yandan pek çok iş ilanlarında olan şartların birçoğuna da haiz olmasına bakılacak.

Satış Yetkilisi Ne İş Yapacak?

Satış yetkilileri, bünyesinde görevlendirildiği şubeleri, şube müdürleri ve bireysel portföy yöneticileri ile iletişime geçerek, referans üretecek, iş oluşturacak, satışlara nezaret edecek ve Bireysel Emeklilik Sistemi üretimi (hacim ve adet olarak ve ürün bazında), Ferdi Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası üretimi, Sağlık sigortası üretimi, aktarım, iptal ve tahsilat gibi işlere bakacak.

İş başvuruları dahilinde bu lana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıdaki adres üzerinden 3 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/katilim-emeklilik-ve-hayat-a-s-banka-satis-yetkilisi-2093544

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol