Fibabanka İstanbul’da Personel Alacak!

0

Türk bankacılık sektörünün en yenilerinden olan Fibabanka, yayınlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımı yapacağını belirtti. Yayınlanan bu ilana göre İş Süreçleri Yönetmenine ihtiyaç duyan banka, bu pozisyon için personel alımını İstanbul Avrupa Yakası’ndan yapacak.

Fibabanka Adaylarda Bazı Şartlara Bakacak

Fibabanka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan personellerde bir takım şartlar aranacak. Bu ilana başvuruda bulunan adaylardan üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Yönetim bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun ve bu alanda en az 5 sene tecrübe kazanmış olan adaylar tercih edilecek. Öte yandan işe alınacak olan personelin, planlama ve koordinasyon berileri gelişmiş, sistemli ve sonuç odaklı çalışan, sorumluluk sahibi, iyi derecede İngilizce bilen ve İş Analizi, Süreç İyileştirme, Kurumsal Değişim gibi konularda görev almış olması gerekmektedir. Ayrıca pek çok iş ilanlarında olduğu üzere erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması ya da 2 sene tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

İşe Alınan Yöneticiler Çeşitli Görevler Üstlenecek

Banka iş ilanları kapsamında yayınlanan bu ilana göre, İş Süreçleri Yönetmeni pozisyonunda işe alınacak olan kişiler banka bünyesinde pek çok görev üstlenecek. Bankanın stratejik hedefleri kapsamında ön görülen riskleri tespit etmek, takibini gerçekleştirmek, süreç yönetimi ve iş geliştirme dahilinde tasarım, iş analizi ve iş geliştirme faaliyetlerinde yer almak, süreçleri bir uçtan diğer uca kadar izlemek, analiz etmek gibi görevler üstlenmektedir.

Fibabanka tarafından talep edilen bu şartlara uygun olduğunu düşünen adaylar, banka iş başvuruları kapsamında bu ilana aşağıdaki linkten başvurabilecekler. İlanın son başvuru tarihi ise 9 Eylül 2018 olacak

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-is-surecleri-yonetmeni-2097810

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın