Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Alacak!

Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Banka iş ilanları arasında yer alan ilana göre Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Yayımlamış olduğu bu ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Yapı Kredi Bankası, söz konusu alımı İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek olan banka, bunun için banka sınavları düzenleyecek.

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

Pozisyon ile alakalı olarak yayımlanan Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına göre, banka tarafından ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlar aranacak. 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık ve Finans, İktisat gibi bölümlerin herhangi birini tamamlamış ya da ekstra olarak Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik – Elektronik gibi bölümler ile beraber İşletme, Ekonomi, Finans gibi bölümlerden mezun olması gerekecek. İş ilanları arasında yer alan bu ilana müracaat edecek olan adayların ayrıca takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, öğrenme ve gelişime açık, detaylara önem veren, çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve 28 yaşını aşmamış olması gerekecek. Üstelik erkek adayların askerlik görevini yerine getirmesi ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Müfettiş Yardımcıları Ne İş Yapacak?

Banka iş başvuruları doğrultusunda işe alınan Müfettiş Yardımcıları, hem yurt içinde, hem de yurt dışında, Yapı Kredi Banası şubelerini, bankanın iç kural ve düzenlemeleri doğrultusunda ülke genelindeki şubelerin denetim ve teftişinden sorumlu olacak.

Bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünüp başvuruda bulunmak isteyen adaylar 27 Temmuz 2018 tarihine kadar müracaat edebilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-mufettis-yardimcisi-1999978

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.