Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Alacak!

Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı Alacak!
Y

-

Banka iş ilanları arasında yer alan ilana göre Yapı Kredi Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Yayımlamış olduğu bu ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran Yapı Kredi Bankası, söz konusu alımı İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek olan banka, bunun için banka sınavları düzenleyecek.

İşe Alım Şartları Neler Olacak?

Pozisyon ile alakalı olarak yayımlanan Yapı Kredi Bankası iş ilanlarına göre, banka tarafından ilana başvuruda bulunan adaylarda bazı şartlar aranacak. 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık ve Finans, İktisat gibi bölümlerin herhangi birini tamamlamış ya da ekstra olarak Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik – Elektronik gibi bölümler ile beraber İşletme, Ekonomi, Finans gibi bölümlerden mezun olması gerekecek. İş ilanları arasında yer alan bu ilana müracaat edecek olan adayların ayrıca takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, öğrenme ve gelişime açık, detaylara önem veren, çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve 28 yaşını aşmamış olması gerekecek. Üstelik erkek adayların askerlik görevini yerine getirmesi ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmasına bakılacak.

Müfettiş Yardımcıları Ne İş Yapacak?

Banka iş başvuruları doğrultusunda işe alınan Müfettiş Yardımcıları, hem yurt içinde, hem de yurt dışında, Yapı Kredi Banası şubelerini, bankanın iç kural ve düzenlemeleri doğrultusunda ülke genelindeki şubelerin denetim ve teftişinden sorumlu olacak.

Bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünüp başvuruda bulunmak isteyen adaylar 27 Temmuz 2018 tarihine kadar müracaat edebilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-mufettis-yardimcisi-1999978

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol