Ana SayfaKariyerHalkbank Çalışanlarına Tanınan Haklar

Halkbank Çalışanlarına Tanınan Haklar

-

Halkbank, Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir kamu bankasıdır. Vatandaşlara sağlamış olduğu bankacılık hizmetleri sayesinde sektörde önemli bir yer edinmesinden ve çalışanlarına önemli haklar tanımasından dolayı, günümüzde pek çok birey, bir Halkbank çalışanı olabilmek için kariyer planlama yapmakta ve bu doğrultuda ilerlemektedir.

Halkbank Misyon ve Vizyonu

Halkbank, evrensel bankacılığın tüm gereklerini yerine getiren, bireysel bankacılık hizmetlerinde kuvvetli ve bölgenin bir numaralı KOBİ bankası olmayı kendine vizyon edinmektedir.

Halkbank’ın misyonu ise; üstlenmekte olduğu sosyal sorumluluk ve yüksek görev bilinci dahilinde, bütün bankacılık hizmetlerini aktif bir biçimde yerine getirerek, müşterilerine, iştiraklerine ve çalışanlarına devamlı olarak değer katmak; sektörün ve sermaye piyasalarının gelişimine katkı sağlamak ve bölge ile dünya üzerinden saygın bir yer edinmektir.

Bu gibi vizyon ve misyon sayesinde pek çok birey Halkbank kariyer hedefi koyarak bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir.

Halkbank Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Halkbank kariyer hedefine ulaşan ve artık bir Halkbank çalışanı olan bireyler, çeşitli haklar edinmektedir.  Eğitim ve sosyal haklar olarak ikiye ayrılan bu haklarda, Halk Bankası kariyeri gerçekleştiren bireylere pek çok konuda eğitim verilmektedir. Halkbank, kesintisiz gelişimi ilke edinen bir banka olarak, çalışanlarının iletişim konusunda en üst seviyelerde olmasını sağlamak maksadı ile onlara eğitim olanakları sunmaktadır. Halk Bankası kariyer gelişimlerine destek olmak maksadı ile bankacılık mesleğinin gerektirdiği teknik ve mesleki konularda eğitim verilmektedir.

Halkbank çalışanlarına tanınan sosyal haklar ise; maddi haklar, sosyal olanaklar, servis imkanı, kredi olanakları ve izin olanakları olarak çeşitlendirilmektedir.

Halkbank Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Ortalama ve tahmini olarak Halkbank çalışanlarının maaşlarına bakıldığında; Gişe Görevlisi 1.900 – 2.600 TL, Gişe Asistanı 1.900 – 4.000 TL, Müşteri Temsilcisi 1.950 – 4.500 TL, Müfettiş 3.000 – 7.000 TL, Banka Müdürü 8.000 – 18.000 TL, Genel Müdür ise 50.000 – 100.000 TL arasında bir maaş almaktadır.

Banka kariyeri yaparak Halkbank çalışanı olanların almış oldukları bu maaşlar tahmini olmakla beraber, belirtildiği üzere çalışmış oldukları pozisyona ve çalışma yılına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kamu bankalarında çalışan bireyler, özel banka çalışanlarına kıyasla daha fazla maaş aldığı bilinmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler