Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Yeni Açılacak Şubesine Personel Alacak!

Türkiye Finans Katılım Yeni Açılacak Şubesine Personel Alacak!
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası Balıkesir Edremit’te yeni bir şube açılışı gerçekleştirmek üzere hazırlık yapıyor. Yayımlamış olduğu bir ilan ile yeni şube için banka personel alımları gerçekleştireceğini duyuran banka, Şube Girişimci Bankacılık Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Finans Katılım Bankası yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile yeni bir şube açacağını ve bu şubeye personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İlana göre Balıkesir’den alım yapacak olan banka, Edremit Şube Girişimci Banka Yetkilisi alımı yapacak.

İşe Alımlarda Hangi Niteliklere Bakılacak?

İşe alınacak olan personellerde bir takı şartlar arayacağını belirten Türkiye Finans Katılım Bankası, adayların üniversitelerin İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme ya da İktisat Fakülteleri’nin  Maliye, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler ya da Bankacılık/Finans bölümlerinden mezun olmasına bakacak. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından, bankaların Bireysel/İşletme/Perakende bölümlerinde minimum 2 sene çalışan, SPK Temel ya da İleri Düzey Belgesi, BES Aracılık belgesi gibi belgelere sahip olan, İngilizce konuşabilen, seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olup aktif araba kullanan, Ağrı’da ikamet eden ve erkek adaylar arasından askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş olan adaylar tercih edilecek.

İşe Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Türkiye Finans katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan personeller, aktif olarak pazarlama faaliyetleri sayesinde yeni müşteri kazanımı sağlayacak, ürün karlılığını ve penetrasyonunu artıracak. Ayrıca mevcut müşterileri takip edip, varlık performanslarını iyileştirirken, Pazar ve müşteri verilerini de toplayarak analiz edecek.

İş ilanları arasında bu ilan ile karşılaşıp, kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 22 Eylül 2018 tarihine kadar ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-edremit-sube-girisimci-bankacilik-yetkilisi-2107214

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol