Anasayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Alacak!

Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Alacak!

Yapı Kredi Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile Özel Bankacılık alanında banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alımlar Bursa ve İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan yapılacak.

İşe Alınacak Personellerde Hangi Niteliklere Bakılacak?

Yapı Kredi Bankası, Özel Bankacılık alanında personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Portföy Yönetmeni pozisyonu için alınacak olan personeller adına bazı şartlara bakılacak. Öncelikle banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve bu alanda en az 4 sene çalışarak tecrübe sahibi olması gerekecek. Bunun ile beraber bu ilana banka iş başvurusu gerçekleştiren adaylar arasından, yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi olan, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı piyasalarını takip ve analiz eden, SPK ileri düzey ve Türev lisans belgelerine sahip olan, iyi derecede İngilizce konuşabilen, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri güçlü olan adaylar tercih edilecek.

Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Ne İş Yapacak?

Yapı Kredi iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere, işe alınan Özel Bankacılık Portföy Yönetmenleri, banka bünyesinde çeşitli görevler üstlenecek. Tespit edilen müşterilerin bankaya kazandırılması adına çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturacak olan personeller, müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üzün ve hizmet sağlayacak, şubelerce belirlenen satış hedeflerine ulaşıp bankanın karlılığını artıracak ve bunun gibi pek çok görev ve faaliyetler yürütecek.

İş ilanları arasında bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, 17 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ozel-bankacilik-portfoy-yonetmeni-2045116

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

eighteen + 20 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,820BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,004TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler