Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Alacak!

Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile Özel Bankacılık alanında banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alımlar Bursa ve İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan yapılacak.

İşe Alınacak Personellerde Hangi Niteliklere Bakılacak?

Yapı Kredi Bankası, Özel Bankacılık alanında personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Portföy Yönetmeni pozisyonu için alınacak olan personeller adına bazı şartlara bakılacak. Öncelikle banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve bu alanda en az 4 sene çalışarak tecrübe sahibi olması gerekecek. Bunun ile beraber bu ilana banka iş başvurusu gerçekleştiren adaylar arasından, yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi olan, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı piyasalarını takip ve analiz eden, SPK ileri düzey ve Türev lisans belgelerine sahip olan, iyi derecede İngilizce konuşabilen, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri güçlü olan adaylar tercih edilecek.

Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni Ne İş Yapacak?

Yapı Kredi iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere, işe alınan Özel Bankacılık Portföy Yönetmenleri, banka bünyesinde çeşitli görevler üstlenecek. Tespit edilen müşterilerin bankaya kazandırılması adına çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturacak olan personeller, müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üzün ve hizmet sağlayacak, şubelerce belirlenen satış hedeflerine ulaşıp bankanın karlılığını artıracak ve bunun gibi pek çok görev ve faaliyetler yürütecek.

İş ilanları arasında bu ilanın kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar, 17 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ozel-bankacilik-portfoy-yonetmeni-2045116

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.