Banka İş İlanları Akbank Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kadrosuna Alım Yapacak!

Akbank Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kadrosuna Alım Yapacak!

Son Güncelleme:

Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Akbank, yayımlamış olduğu bir iş ilanına göre banka personel alımları gerçekleştirecek. Söz konusu bu ilanda belirtildiği üzere alım yapılacak pozisyon, Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi olacak.

Akbank banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu bir ilan ile bünyesinde görevlendireceği personeller alacak. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndan yapılacak olan bu alımlar, Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri pozisyonu için yapılacak.

Adaylarda Hangi Şartlar Aranacak?

Banka tarafından belirtilene göre, bu iş ilanına müracaat eden adaylarda bazı kriterlere bakılacak. Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve kişiye özel bankacılık ürünlerinin satış ve pazarlama konusunda en az 5 sene çalışarak tecrübe sahibi olması gereken adayların, ayrıca finansal piyasaları yakından takip eden ve müşteri odaklı çalışan bireyler olması gerekecek. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında ilana başvuruda bulunan adaylar arasından, iyi derecede İngilizce bilen, portföy yönetimi ve yatırım araçları hakkında tecrübe sahibi, SPK, Türev ve BES sertifikalarına sahip olan adaylar tercih edilecek.

İşe Alınan Personelin Görevleri Ne Olacak?

Akbank iş ilanları dahilinde yer alan bu ilana göre, işe alınan Müşteri İlişkileri Yöneticisi, banka bünyesinde Özel Bankacılık şubelerinde görevlendirilecek. Bu doğrultuda bazı sorumluluklar üstlenecek olan adaylar, yatırım ve bankacılık işlemlerini aktif bir şekilde yerine getirecek, pazarlama ve satış çalışmalarına ilişkin satış planı oluşturacak. Müşteri ihtiyaç özellik ve davranışlarını devamlı ve proaktif bir şekilde izleyecek olan personeller, Özel Bankacılık bünyesindeki mevcut ve yeni müşterilere etkin ve kişiye özel ürünler ile hizmet verecek.

İş ilanları arasına Akbank’ın bu ilanının kendisine uygun olduğunu düşünen adaylar 16 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ozel-bankacilik-must-ilis-yon-anadolu-yakasi-2080786

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,268BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler