Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı Yapılacak!

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü Personel Alımı Yapılacak!
T

-

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, profesör, doktor öğretim üyesi ve doçent kadrolarına personel alımı gerçekleştirilecek.

Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi yayımlamış olduğu ilan ile akademik personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, çeşitli anabilim dallarında görevlendirilmek üzere doçent, doktor öğretim üyesi ve profesör kadroları için alım yapılacak. Toplamda 36 adet akademik personel alınacak olan üniversite, adaylarda bir takım şartlar aranacak. Fen – Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi gibi fakültelerde görevlendirilecek olan bu kadrolarda aranacak olan şartlar, kadrolara göre değişiklik gösterecek.

Kadroların görevlendirileceği anabilim dalları ise; tarih, Yeni Çağ Tarihi, Spor yönetimi Bilimleri, Matematik Eğitimleri, Spor Bilimleri Yönetimi, Genel Cerrahi, İslam Hukuku, Hadis, Gıda Teknolojisi, Adli Tıp, Pedodonti, Fen Bilgisi Eğitimi, Moda Tasarımı, Hemşirelik gibi çeşitli anabilim dallarında görevlendirilecek.

İlana Ne Zaman Başvuru Yapılacak?

İş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, işe alınacak olan akademik personeller için talep edilen belgeler üniversitenin resmi web sitesinde açık bir şekilde belirtilecek. Başvuru tarihi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibari ile 15 gün kadar olacak. Buna göre ilana son başvuru tarihi 15 Ağustos 2018 olacak.

Akademik personel adayları iş başvurusunu şahsen gerçekleştirecek olup, posta ile gerçekleştirile, eksik ve onayı olmayan belgeler ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol