Ana SayfaKariyerGaranti BBVA Çalışanlarına Tanınan Haklar

Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Haklar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA, Türkiye’de bankacılık sektörünün en önemlilerinden biridir. Sağlamış olduğu hizmetler ve Garanti BBVA çalışanlarına tanımış olduğu haklar sayesinde en öncü bankalardan biri haline gelmiştir. Dolayısıyla günümüzde bankacılık sektöründe çalışmak isteyen pek çok birey, kendisi için Garanti BBVA kariyer planları oluşturarak bu doğrultuda ilerlemektedir.

Garanti BBVA Misyon ve Vizyonu

Garanti BBVA Misyon ve Vizyonu
Garanti BBVA Misyon ve Vizyonu

Garanti BBVA, kurulduğu ve hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendisi için vizyon ve misyon belirlemiş ve yalnızca bu amaç doğrultusunda hizmet vermiştir. Garanti BBVA’nın prensip haline getirmiş olduğu vizyon ve misyonu şu şekildedir:

  • Garanti BBVA Vizyonu; çağın olanaklarını tüm kesimlere sunmaktır.
  • Garanti BBVA Misyonu; mutlu çalışan ile mutlu müşteri birlikteliklerini devamlı kılmak.
  • Garanti BBVA Değerleri; müşterileri anlamak, dürüst ve sorumlu davranmak, çözüm sunmak, ilham vermek, yenilikçilik, beklentileri aşmak, omuz omuza bağlanmak ve sahip olunan işe yürekten bağlı olmaktır.

Bankanın bu gibi amaç ve değerleri, bireylerin Garanti BBVA kariyer hayalleri kurmasına neden olmaktadır.

Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar
Garanti BBVA Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Garanti kariyer hedeflerine ulaşarak banka çalışanı haline gelen bireylere, banka tarafından pek çok hak ve sosyal yardım imkanı sağlanmaktadır. Banka kariyer hedefine ulaşan Garanti BBVA çalışanları, şube ve genel müdürlük binalarına ulaşımlarını servis ile sağlamaktadır. Öğle yemekleri için şubelere aylık olarak yemek fişi dağıtılmakta, genel müdürlükte çalışanlar ise binanın kafeteryasına yemek yemektedir.

Diğer yandan Garanti kariyer hedefini tamamlayan çalışanlar, banka da dahil olmak üzere tüm Doğuş grubu ürünlerinden avantajlı olarak faydalanmaktadır. Garanti BBVA çalışanları ve aileleri özel sağlık sigortası kapsamında alınmakta ve çeşitli sağlık hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...