Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTarsus Belediyesi Geçici Olarak 78 Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Tarsus Belediyesi Geçici Olarak 78 Personel Alımı Gerçekleştirecek!
T

-

Tarsus Belediye Başkanlığı yeni bir ilan yayımlayarak kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre geçici bir süre için alınacak olan kamu personelleri, Tarsus Belediyesi bünyesinde orta refüj temizliği, çöp toplama, ilaçlama gibi işler ile görevlendirilecek. Alım yapılacak olan personel sayısı ise 78 olacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Tarsus Belediye Başkanlığı, kamu iş ilanları kategorisinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu ilana göre, geçici bir süre için kamu personel alımları gerçekleştirecek olan Tarsus Belediyesi, işe alınan personelleri belediye bünyesinde ilaçlama, orta refüj temizliği, çöp toplama gibi alanlarda istihdam edecek. 4857 Sayılı İş Kanununa tabi olan Geçici işçi statüsünde alınacak olan 78 geçici işçi, toplamda 5 ay 29 gün boyunca belediye bünyesinde görev alacak.

Yayımlanan bu ilana göre Tarsus Belediye Başkanlığı, geçici işçi ilanına iş başvurusu gerçekleştiren adaylarda bazı şartlar arayacak. İş Gücü İstem Formu’nda belirtilen aday kriterlerine uygun olan adaylar işe alınacak. İş Gücü İstem Formu’nda belirtilene göre ise adayların en az ilkokul mezunu ya da lise mezunu olmasına bakılacak. Bunun ile beraber beden işçisi olarak görev alacak olan personellerde herhangi bir deneyim ya da mesleki eğitim aranmazken, eski hükümlü, engelli ya da terör mağduru yerine sıradan vatandaşlar işe alınacak. Adayların öğrenci olmaması gereken bu pozisyonlar için ayrıca adaylar sınava tabi tutulmayacak.

İlana Ne Zamana Kadar Başvuru Yapılacak?

Kamu personel alımı ilanları arasında yer alan bu ilana geçici işçi olarak başvuruda bulunmak isteyen adayların 16 Ağustos 2018 tarihine kadar İş Gücü İstem Formu’nu doldurup başvuruda bulunması gerekecek.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol