Ana SayfaKariyerTürk Ekonomi Bankası (TEB) Çalışanlarına Tanınan Haklar

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çalışanlarına Tanınan Haklar

-

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir bankadır. Müşterilerinin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere kaliteli hizmet sağlayan TEB, çalışanları için de pek çok sosyal ve maddi hak tanımaktadır. Dolayısıyla günümüzde bankacılık sektöründe iş aramakta olan bireyler TEB kariyer hedefi oluşturarak TEB bünyesinde istihdam edilmeyi istemektedir.

TEB Misyon ve Vizyonu

Türk Bankacılık sektöründe şimdiye dek vermiş olduğu hizmetler ile adından bir hayli söz ettiren TEB, bu doğrultuda vizyon ve misyonu yolundan ilerleyerek bugünlere gelmiştir. TEB’in kendisi için edinmiş olduğu vizyonu; orta ölçekli bankalar arasında lider hale gelmek ve yenilikçi müşterilerine kaliteli hizmet, ortaklarına ise sürdürülebilir kar oluşturmaktır. TEB’in hem müşterileri, hem de çalışanları adına ülkedeki en yenilikçi ve en pratik bankası olması öngörülmektedir.

TEB’in misyonu ise; hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış, bütün hissedarlarına eşit şeffaflık ile yaklaşan, işini aşkla icra eden, bütün riskleri takip eden ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan objektif bir kredi kültürüne sahip, hizmet odaklı, devamlı olarak kendisini yenileyen ve geliştiren bir banka olmaktır.

Dolayısıyla bankacılık sektöründen çalışma hayatına atılmak isteyen bireyler TEB’i tercih ederek TEB kariyer hayalleri kurmaktadır.

TEB Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Türkiye Ekonomi Bankası, çalışanları için çeşitli haklar tanımaktadır. Örneğin; banka kariyer hedefine ulaşan bireyler, bağlı oldukları SGK hizmetlerinden faydalanabilirken, ayrıca çalışanlara ve bakmakla yükümlü oldukları ailelerine Özel Grup Sağlık Sigortası kapsamına alınmaktadır. Öte yandan TEB Formasyon Akademisi Saklıköy’de çalışanlar için pek çok eğitim programı, çalışanlar ile bir araya gelinebilecek bölüm organizasyonları, aileler ile beraber vakit geçirilecek havuz, çim, futbol, basketbol, çim voleybolu, tenis kortu, binicilik ve spor salonları gibi pek çok sosyal hak da sağlamaktadır.

TEB Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Kariyer planlama doğrultusunda TEB çalışanı haline gelen bireyler, çalışma düzeyine, pozisyonuna birimine göre farklı maaşlar almaktadır. Bu konu da net bir bilgi bulunmamakla beraber tahmini olarak TEB çalışanlarının maaşları en alt pozisyondan en üst pozisyona kadar 1.900 TL’den başlayarak 50 bin ya da 100 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,395BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler