Diğer İş İlanları Süleyman Demirel Üniversitesine 100 Geçici Beden İşçisi Alınacak!

Süleyman Demirel Üniversitesine 100 Geçici Beden İşçisi Alınacak!

Son Güncelleme:

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu bir ilan ile kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre 100 adet geçici işçi alacak olan üniversite, alacak olduğu bu personelleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirecek.

Süleyman Demirel Üniversitesi kamu iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu bir ilan ile kamu personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanan bu ilana göre, üniversitenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek olan 100 adet geçici işçi, üniversite yerleşkelerinin yeşil alanlarında bakım ve bu alanlardaki seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi gibi görevler üstlenecek. Söz konusu olan bu geçici işçiler, Ekim – Kasım Aralık aylarını kapsayacak toplamda 90 gün süre ile istihdam edilecek.

İşe Alım Süreci Nasıl İşleyecek?

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde mevsimlik işçi olarak görev almak isteyen adaylar, başvurusunu Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirecek. Sözlü mülakat ya da kura çekiminin Üniversite tarafından gerçekleştirileceği alımlarda, adayların İŞKUR üzerinden yayımlanacak olan ilanları takip etmesi gerekecek. Öte yandan üniversitenin Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görev alacak olan bu personeller için kura çekimi, 31 Ağustos 2018 tarihinde Noter huzurunda gerçekleştirilecek. Sözlü mülakat sınavları ise 13 – 14 Eylül 2018 tarihlerinde, sabah saat 9 itibari ile gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilen geçici sözleşmeli personel alımları neticesinde 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren iş başı yapacak olan personeller ise şu şekilde olacak;

Üç aylık geçici 94 işçi,

Üç aylık geçici 4 adet engelli işçi,

Üç aylık geçici eski hükümlü ve terör mağduru 2 işçi olacak.

İlana yapılacak olan başvurular 13 – 27 Ağustos 2018 tarihleri arasında alınacak olup, Isparta İŞKUR web sitesi üzerinden yapılacak.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?9766762f-1e57-424a-8765-6f646b2df1a4

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,300BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,649TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler