Ana SayfaKariyerICBC Turkey Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

ICBC Turkey Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ICBC Turkey Bank, Türk bankacılık sektöründe yeni yeni adını duyuran yabancı sermayeli ve Çin merkezli bir finans kuruluşudur. Sektörde vermiş olduğu her türlü finansal hizmetler ile kısa sürece nam salmayı başaran ve en çok tercih edilen bankalardan biri haline gelen ICBC Turkey Bank, yalnızca tüketicilere değil, çalışanlarına da ayrıcalıklar tanımaktadır. Dolayısıyla banka, sektörde kariyer yapmak isteyen pek çok birey adına ICBC Turkey kariyer hedefleri oluşturulmasına neden olmaktadır.

ICBC Turkey Misyon ve Vizyonu

ICBC Turkey Bank, sektörde bankacılık faaliyetlerini yürütürken, edinmiş olduğu vizyon, misyon ve stratejileri doğrultunda ilerlemektedir. Buna göre bankanın vizyonu; uluslararası bankacılık dahilinde, gelişime açık, yenilikçi, titiz, süratli, kaliteli hizmet sağlayan, muhafazakar risk yaklaşımıyla tüketicilerin ilk tercih ettiği bankalar arasında yer almaktır.

ICBC Turkey Bank misyonu ise; tüketicilerin hali hazırda ve gelecekteki ihtiyaçları adına özel çözüm yolları sunmak, bilgi ve yaratıcılığın esas alındığı hizmet anlayışı ile kalıcı ilişkiler oluşturmak, sosyal ve ekonomik değer oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve gerek çalışanlara, gerek tüketicilere, gerekse de paydaşlara devamlı olarak bir değer oluşturmaktır. Dolayısıyla bu banka, pek çok birey için ICBC Turkey kariyer planları oluşturmaktadır.

ICBC Turkey Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Kariyer planlama doğrultusunda ICBC Turkey Bank bünyesinde çalışmaya başlayan personeller çeşitli sosyal ve kariyer imkanlarına erişebilmektedir.  Özel sağlık sigortası ve hayat sigortası ile sigorta altına alınan çalışanlar, şubelerde yemek kartı, Genel Müdürlükte yemekhaneden faydalanmaktadır. Genel Müdürlük binasına servis ile ulaşım, güvenlik görevlisi ve destek hizmetleri, yılda iki defa giyim yardımı almaktadır. Ayrıca banka bünyesinde kariyer imkanı sağlayan ICBC Turkey Bank, çeşitli eğitimler de gerçekleştirmektedir.

ICBC Turkey Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Banka kariyer hedefine ulaşarak ICBC Turkey Bank çalışanı haline gelen bireyler, çalışma seviyelerine, kıdemlerine, pozisyon ve departmanlarına göre farklı maaşlar alabilmektedir. Brüt ücret politikası uygulayan banka, çalışanlarının maaşlarını ay sonunda öderken, performansa bağlı olarak da farklı ücretlendirmeler yapabilmektedir. Dolayısıyla ICBC Turkey Bank çalışanlarının maaşları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün olmazken, tahmini olarak hemen hemen diğer bankalar ile aynı oranda maaş adlıları bilinmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...