Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTCDD Genel Müdürlüğü 356 İşçi Personel Alımı Yapıyor!

TCDD Genel Müdürlüğü 356 İşçi Personel Alımı Yapıyor!
T

-

TCDD olarak kısaltılan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 356 kişilik yeni personel alımı yapılacağı haber verildi.

Hangi Pozisyonlara İşçi Kamu Personeli Alımı Yapılacak?

TCDD tarafından gerçekleştirilecek olan işçi personel alımı ile toplam 356 kişi işe alınacak. Bu kişilerden 86’sı tren teşkil işçisi, 42’si demiryolu yol yapımı işçisi, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188’i demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40’ı liman vinç operatörü olarak görevlendirilecek. Devlet personel alımı iş ilanları ile ilgilenen kişilere yönelik olan bu duyuruda kamu personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin sahip olması istene özellik ve nitelikler de açıklandı. Yazının devamından gerekli tüm bilgiler edinilebilir.

TCDD Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Kariyer yolculuğuna devlet personeli olarak devam etmek isteyen ve bu duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin erkek olmaları, 36 yaşından gün almamış olmaları, duyuruda belirtilen gerekli mezuniyetlere sahip olmaları gerekiyor. İŞKUR aracılığıyla yayınlanan duyuruya aynı kanalla başvuru yapılabiliyor. Kamu personel alımları Türkiye genelinden başvuru kabul ediliyor. Açık pozisyonlar Sakarya – Kocaeli – Bilecik – Edirne – İstanbul şehirlerinde bulunuyor. Adayların tamamının meslek lisesi mezunu olması gerekirken, hangi bölümlerden mezun olmalarının istendiği de bildiriliyor. Aşağıda paylaşılan linkte TCDD işçi personel alımı ile ilgili tüm diğer detaylar yer alıyor. 9 Ocak 2019 tarihinde alınmaya başlayan başvurular 15 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?9e4a41f2-5316-4681-8d79-408b25a1c194

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol