Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB İş Güvenliği Uzmanı Personel Alımı!

TEB İş Güvenliği Uzmanı Personel Alımı!
T

-

TEB tarafından yapılan işe alım duyurusunda İş Güvenliği Uzmanı pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

TEB Genel İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

TEB olarak kısaltılan Türk Ekonomi Bankası bünyesinde görev verilmek üzere İş Güvenliği Uzmanı personel alımı yapılıyor. TEB genel iş başvurusu niteliğinde yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve TB iş başvurusu yaparak iş güvenliği uzmanı olarak çalışma talebini ileten kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun olmaları, Bakanlık tarafından onaylanmış olan İş Güvenliği Sertifikası sahibi olmaları, daha önceki dönemlerde benzer kurumlarda iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında en az 3 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olmaları gerekiyor.

TEB Banka Personel Alımı Başvurusu Son Tarih Ne Zaman?

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan bu duyuruya başvuru yapacak adayların ayrıca güçlü iletişimlerinin olmasının, insanlarla düzgün ilişki kurabiliyor olmalarının, sorumluluk sahibi ve dinamik olmalarının istendiği de belirtiliyor. Banka iş başvurusu yapacaklar TEB İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilerek kendilerine ihtiyaç halinde geri dönüş sağlanacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında belirtilen aday iletişim bilgilerinin tam ve eksiksiz olması önemlidir. Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilerin tercihi olan TEB iş güvenliği eleman alımları için son başvuru tarihinin 21 Şubat 2019 tarihi olduğu da Türk Ekonomi Bankası tarafından bildirilenler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-sagligi-ve-guvenligi-uzmani-2207535

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol