Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİstanbul Üniversitesi 131 Kamu Personelini İşe Alacak!

İstanbul Üniversitesi 131 Kamu Personelini İşe Alacak!

-

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yapılan kamu personel alımı bildiriminde 131 yeni personelin işe alınacağı duyuruldu.

Cerrahpaşa Rektörlüğü 129 Hemşire Personel Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi bünyesindeki Cerrahpaşa Rektörlüğü kamu iş ilanları dahilinde yaptığı duyuru ile toplam 131 kişiden oluşacak yeni personele ihtiyaç olduğunu ve başvuru sahipleri için gerekli tüm bilgileri bildirdi. Yapılan duyuruya göre işe alınacak olanların 129 kişisi hemşire, 1 kişisi sosyal çalışmacı ve 1 kişisi de çocuk gelişimci olacak. Başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddesindeki şartlara uyumlu olması, SGK’dan yaşlılık ya da emeklilik maaşı almıyor olması, gece ve vardiyalı çalışma şeklini kabul edecek olması, 2018 KPSS’den lisans mezunlarının KPSS-P3, lise mezunlarının da KPSS-94 puan türüne sahip olması, daha önce sözleşmeli kamu personeli olarak çalışanların sözleşmelerinin en az 1 yıl önce feshedilmiş olması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İş ilanları bünyesinde duyurulan bu personel alımına başvurular İstanbul.edu.tr adresinde bulunan başvuru formu ve başvuru dilekçesi doldurulmak suretiyle İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Başvuruda adayların beyan ettikleri KPSS sonuç belgelerinin teyidi alınacak, gerçek dışı beyanda bulunanların başvurusu iptal edilecek, haklarında işlem yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvurusunda İstenen Belgeler

Kariyer planlamasını kamu personeli olarak yapanların bu kamu personel alımına başvuru yapmaları halinde başvuru formuna fotoğraf eklemeleri, nüfus cüzdanlarının aslı ve fotokopisi, diplomaları ya da mezuniyet belgelerinin aslı ve fotokopisi, 2018 KPSS sonuç belgesi ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

http://kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?110c2ad8-27f5-4b27-9cb8-36f3c4276f01

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol