Ana SayfaDiğer İş İlanlarıSahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı Başvuruları Başladı!
S

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kamu personel alımı ile ilgili bir duyuru yapıldı ve bilgilendirme kılavuzu yayınlandı.

-

Kamu iş ilanları kapsamında Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından düzenlenecek olan uzman erbaş personel alımı sınavı başvuruları alınmaya başlandı.

Uzman Erbaş Kamu Personel Alımı

Uzman erbaş personel alımı ile ilgili düzenlenecek sınav hakkında Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından bir duyuru yapıldı ve bilgilendirme kılavuzu yayınlandı. Kılavuzda uzman erbaş olmak üzere sınava katılmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve nasıl başvuru yapılacağı açıkça belirtildi. Sınav başvuruları 7 Ocak 2019 tarihinde başladı, 17 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek. Uzman erbaş personel alımına sadece başvuru tarihlerinde sözleşmeli er olarak görev yapan ve 3 yıllık sözleşmesini tamamlamış olan ve 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 29 yaşını bitirmemiş olan adaylar başvuru yapabiliyor.

Yeni Kamu Personellerinde Aranan Şartlar

İş ilanları kapsamında da değerlendirilebilecek olan bu duyuruda işe alımı sağlanacak olan kamu personellerinin elektrikçi, aşçı, telsizci, serdümen, kurbağa adam ve şoför pozisyonlarında olacakları ve ilgili okullardan mezuniyetlerinin gerektiği de bildirildi. Başvuru yapacak olan ve kariyer planında uzman erbaş olmak bulunan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve en az lise mezunu olması, 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olması, askerliğini yapmış ya da yapıyor olması, hakkında yapılacak olan güvenlik araştırması sonuçlarının temiz olması gerekiyor. Adaylar için düzenlenecek olan kamu personel alımı sınavı; meslek bilgisi ve genel kültür sorularından oluşacak, ön sağlık muayenesi, fiziki yetenek ve değerlendirme testleri uygulanacak ve mülakata tabi tutulacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

http://kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?76b6677b-37f4-408e-8427-2107bfc0ebbc&kk=10010

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol