Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Personel Alımı Genel Başvuru!

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Genel Başvuru!
V

Vakıf Katılım Bankası ilerleyen dönemlerde doğacak banka personel alımları için değerlendirmek üzere yapılacak olan genel başvuruları kabul ediyor.

-

Vakıf Katılım Bankası, banka iş ilanları dahilinde yaptığı duyuru ile genel iş başvurularını kabul ettiğini bildirdi.

Vakıf Katılım Bankası Genel İş Başvuruları Başladı

Türkiye’deki katılım bankaları arasında yer alan Vakıf Katılım Bankası ilerleyen dönemlerde doğacak banka personel alımları için değerlendirmek üzere yapılacak olan genel başvuruları kabul ediyor. Banka tarafından yapılan duyuruda yapılacak olan başvuruların Vakıf Katılım Bankası bünyesinde gelecek dönemlerde açık pozisyonlar doğması halinde değerlendirmeye alınacağı, adayların kariyer hedefleri arasında bankacılık sektöründe yer almak varsa ve başvuru sırasında belirttikleri nitelikleri ile örtüşen pozisyonlar olması durumunda kendilerine dönüş sağlanacağı bildirildi.

Vakıf Katılım Adaylarda Hangi Nitelikleri Arıyor?

Banka iş başvurusu yaparak Vakıf Katılım’da çalışmak istediğini beyan eden adayların örgün eğitim veren üniversitelerin bankacılı k ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları, katılım bankacılığı alanında daha önce çalışmış ve çalışmaya devam etmeye istekli olmaları, iletişim yeteneklerinin gelişmiş, analitik düşünebiliyor olmaları, katılım bankacılığının ilkelerini benimsemiş olmaları, erkek adayların askerliklerini yapmış – muaf – en az 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor. İş ilanları içinde yer alan bu duyuruya başvuru yapacak kadın adayların 28 yaşını, erkek adayların 30 yaşını geçmemiş olması gerektiği, daha önce bir bankada çalışmamış olan kişiler için geri dönüş sağlanması halinde bir banka sınavı ile sınanabileceği, başarılı olan kişilerin daha sonra mülakata davet edileceği de Vakıf Katılım Bankası tarafından belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol