Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 265 Kişilik İşe Alım Gerçekleştirecek!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 265 Kişilik İşe Alım Gerçekleştirecek!
T

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruda 265 kişinin işe alınacağı bildirildi.

-

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruda 265 kişinin işe alınacağı bildirildi.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddesine uygun olarak kamu personeli iş ilanları kapsamındaki duyurusu Resmi Gazete’de yayımlandı. Duyuruda toplam olarak 265 kişinin sözleşmeli kamu personeli olarak işe alınacağı, bu kişilerin 101’inin büro personeli, 165’inin de tekniker olarak göreve başlayacakları, kariyer planına bu şekilde devam etmeyi de ekleyen başvuru sahiplerinin 2018 yılında düzenlenen KPSS’ye girmiş olmaları, bu sınavdaki ilgili puan türlerine göre işe alımlarının sağlanacağı, adayların başvurularını 24 Ocak 2019 tarihine kadar ÖSYM’nin sitesi aracılığıyla giriş yaparak başvurularını gerçekleştirebilecekleri bildirildi.

Kamu Personel Alımı Detayları Nelerdir?

Kamu sözleşmeli personeli olarak işe alımı sağlanan kişiler ilgili kanunun ilgili maddesi gereğince yapılacak olan hizmet sözleşmesine uymayacak şekilde davranmaları, sözleşme süresi dahilinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinin üzerinden 1 yıl geçmeden herhangi bir devlet kurumunda sözleşmeli personel olarak istihdam edilemiyorlar. Ancak kısa süreli projelere görev alan, atama nedeniyle unvan değişikliğine tabi olan ve sağlık ya da eş durumundan yer değişikliği talebinde bulunarak sözleşmesinin feshini isteyenler bu kural dışında tutularak feshi takip eden 1 yıllık süre şartını beklemeksizin yeniden sözleşmeli kamu personeli olarak kamu kurum ve kuruluşlarında çalışabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

http://kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?a71d0a08-2e6a-4d86-a8b5-3a5e4b07f102&kk=250

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol