Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Telefonda Satış Temsilcisi Personel Alımı!

Fibabanka Telefonda Satış Temsilcisi Personel Alımı!
F

Fibabanka banka personel alımları kapsamında Telemarketing Uzman Yardımcısı pozisyonu için eleman alımı yapacağını duyurdu.

-

Fibabanka banka personel alımları kapsamında Telemarketing Uzman Yardımcısı pozisyonu için eleman alımı yapacağını duyurdu.

Banka Satış Personel Alımları Yapılıyor

Fibabanka tarafından banka iş ilanları dahilinde yapılan açıklamada açık pozisyonun Telemarketing Uzman Yardımcılığı olduğu, bu pozisyon için başvuru yapacak olan kişilerin ne gibi görevler alacakları, başvuru şartlarının neler olduğu ve hangi tarihe kadar başvuru yapılabileceği bildirildi. Yapılan duyuruda iş ilanları ile ilgilenerek başvuru yapacak adayların telefonda satış yapmak üzere görevlendirileceği, bu kişilerin daha önce sigorta ürünleri ile ilgili çalışmış ve deneyimli olması gerektiği, ayrıca ikna kabiliyeti gelişmiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, rekabetçi özelliğe sahip, değişikliklere ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office uygulamalarına hakim, erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları gerektiği belirtildi.

Fibabanka İş Başvuruları Devam Ediyor

Fibabanka banka iş başvurusu yapan ve gerekli incelemeler sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller kendileri için belirlenen serviste Banka’nın imajına uygun şekilde müşterilerle görüşmek, kibarlık koşulları dahilinde bankacılık ürünlerini tanıtmak ve satışını sağlamak, gereken hallerde müşterileri aramak veya gelen çağrılara cevap vermek, Fibabanka’nın mevcut olan müşterilerini korumak ve bir yandan yeni müşterileri portföyüne katmak gibi görevler üstlenecekler. Sigorta ürünleri konusunda en az 1 yıl deneyimli olması ve bankacılık sektöründe kariyer yapmak istiyor olması da adaylarda bulunması gereken özellikler olarak göze çarpıyor. Fibabanka iş başvuruları 15 Şubat 2019 tarihine kadar Banka’nın ilgili departmanı tarafından kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-telemarketing-uzman-yardimcisi-1966848

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol