Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Yeni Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Burgan Bank Yeni Personel Alımı Başvuruları Başladı!
B

Burgan Bank banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda yeni personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

-

Burgan Bank banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda yeni personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Yeni Banka Personellerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personel alımı yapılacak olan pozisyonun Kredi Analitiği ve Raporlama Yöneticisi olduğu, bu pozisyona yapılacak başvurularda aranan şartların neler olduğu, başvurular için son tarihin ne zaman olduğu ve kariyer planı içinde Burgan Bank’ta çalışmak olan yeni personellerin işe başladıktan sonra ne gibi görevler alacakları belirtildi. Burgan Bank banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin üniversitelerin lisans eğitimi veren İşletme, Mühendislik, matematik, Enformasyon Teknolojileri, İstatistik gibi bölümlerinden mezun olması, Kredi Destek ve Kredi Analitiği birimlerinde en az 5 yıl olmak üzere deneyimli olması, SQL programlama hakkında bilgi sahibi olması, sunum ve raporlama becerilerinin gelişmiş olması, analitik düşünmesi, yoğun iş temposuna ayak uyduracak olması, ileri düzeyde İngilizce bilmesi, MS Office uygulamalarını kullanıyor olması gerekiyor.

Burgan Bank Personel Alımı Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevini yapmış olması gerekirken, adayların tamamının planlı ve dikkatli çalışacak olması, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Banka iş başvuruları Burgan Bank İnsan Kaynakları birimi tarafından 10 Mart 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Başvuru sahiplerinden az az 5 yıl deneyim şartı aranıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-kredi-analitigi-ve-raporlama-yoneticisi-2226371

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol