kuveyt-turk-katilim-bankasi-yeni-personeller-ariyor

Banka iş ilanları çerçevesinde Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın yaptığı duyuruda yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Kuveyt Türk Banka Personel Alımları

Banka personel alımları yapacağını duyuran Kuveyt Türk Katılım Bankası aradığı personellerde olması gereken nitelikleri ve özellikleri de belirtti. Detaylı olarak belirtilen işe alım şartlarına göre kariyer planında Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda yer almak bulunan kişiler Genel Müdürlük kadrolarında görevlendirilecekler. Banka iş ilanları ile ilgilenenlerin işe alım başvuruları Kuveyt Türk Bankada Kampüs kapsamında değerlendirilecek. Adayların üniversitelerin lisans bölümlerinde 3. – 4. sınıf öğrencisi olması, İktisadi ve İdari bilimler, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Psikoloji bölümlerinde okuyor olması, tercihen İngilizce biliyor olması, okulunda yüksek başarıya sahip olması, iletişim becerilerinin güçlü olması, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısı sahibi olması, okulundaki ders programlarının haftanın 1 ya da 2 günü çalışmasına uygun olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Bankada Kampüs Başvuruları

Banka iş başvurusu yaparak Kuveyt Türk bünyesine katılmak isteyen öğrenciler Bankada Kampüs programı dahilinde part – time çalışarak işe başlayacaklar. Mezuniyetlerine kadar devam edecek olan bu iş sonucunda performansları değerlendirilecek ve Banka bünyesinde kadrolu işe alınacaklardır. Kuveyt Türk Katılım Bankası genel müdürlük birimlerinde part time görev yapacak öğrenciler arayan Banka iş başvurularını 8 Mart 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Başvuru sahiplerine başvuru sırasında belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanacağından bu bilgilerin doğru verildiğinden emin olunması gerekir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-bankada-kampus-genel-mudurluk-kadrolari-2224357