Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası 2019 Güz Dönemi Mezunu Personel Alımları Başladı!

Yapı Kredi Bankası 2019 Güz Dönemi Mezunu Personel Alımları Başladı!

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları çerçevesinde 2019 yılı güz döneminde mezun olacak yeni personelleri hakkında duyuru yaptı.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları çerçevesinde 2019 yılı güz döneminde mezun olacak yeni personelleri hakkında duyuru yaptı.

Yapı Kredi Banka Personel Alımları Başladı

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda Yazılım Geliştirme Mühendisi pozisyonunda görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu, bu personellerde aranan şartlar, hangi görevlerde bulunacakları ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Bir bankada kariyer yapmak isteyen adayların başvurularının kabul edildiği duyuruya göre üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmaları, duyuruda belirtilen ilgili programlar hakkında bilgi sahibi olmaları, ileri düzeyde İngilizce bilmeleri, analitik düşünce yapısı sahibi, sorun çözme yeteneği olan, yeniliklere ve öğrenmeye açık, yoğun iş ortamına ve esnek çalışma saatlerine, ekip çalışmasına yatkın, değişimlere açık, sonuç odaklı çalışan ve yaratıcı olmaları gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

Banka iş başvurusu yaparak Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmak isteyen adayların hangi görevleri üstlenecekleri de bildirildi. En az 2 yıl deneyim şartının arandığı iş ilanları ile ilgilenen adaylar yeni işlerinde Yapı Kredi Bilgi Teknolojileri yazılım geliştirme ve adaptasyon süreçlerinde yer almak, yeni BT projelerinde tasarım yapmak, birim projelerindeki testler gerçekleştirmek gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi yeni personel iş başvuruları 23 mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-yazilim-gelistirme-muhendisi-2019-guz-donemi-2233409

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.