Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası 2019 Güz Dönemi Mezunu Personel Alımları Başladı!

Yapı Kredi Bankası 2019 Güz Dönemi Mezunu Personel Alımları Başladı!
Y

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları çerçevesinde 2019 yılı güz döneminde mezun olacak yeni personelleri hakkında duyuru yaptı.

-

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları çerçevesinde 2019 yılı güz döneminde mezun olacak yeni personelleri hakkında duyuru yaptı.

Yapı Kredi Banka Personel Alımları Başladı

Banka iş ilanları kapsamında Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda Yazılım Geliştirme Mühendisi pozisyonunda görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu, bu personellerde aranan şartlar, hangi görevlerde bulunacakları ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu bildirildi. Bir bankada kariyer yapmak isteyen adayların başvurularının kabul edildiği duyuruya göre üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmaları, duyuruda belirtilen ilgili programlar hakkında bilgi sahibi olmaları, ileri düzeyde İngilizce bilmeleri, analitik düşünce yapısı sahibi, sorun çözme yeteneği olan, yeniliklere ve öğrenmeye açık, yoğun iş ortamına ve esnek çalışma saatlerine, ekip çalışmasına yatkın, değişimlere açık, sonuç odaklı çalışan ve yaratıcı olmaları gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

Banka iş başvurusu yaparak Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmak isteyen adayların hangi görevleri üstlenecekleri de bildirildi. En az 2 yıl deneyim şartının arandığı iş ilanları ile ilgilenen adaylar yeni işlerinde Yapı Kredi Bilgi Teknolojileri yazılım geliştirme ve adaptasyon süreçlerinde yer almak, yeni BT projelerinde tasarım yapmak, birim projelerindeki testler gerçekleştirmek gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi yeni personel iş başvuruları 23 mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-yazilim-gelistirme-muhendisi-2019-guz-donemi-2233409

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol