Ana SayfaBanka İş İlanlarıTurklandbank Yeni Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Turklandbank Yeni Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!
T

Turklandbank banka iş ilanları ile ilgili yaptığı duyuruda yeni personelleri işe alacağını belirtti.

-

Turklandbank banka iş ilanları ile ilgili yaptığı duyuruda yeni personelleri işe alacağını belirtti.

Turklandbank Yeni Personel Alımları

Banka personel alımları ile ilgilenenler Turklandbank yeni personel alımı duyurusuna ilgi gösteriyor. Banka tarafından yapılan duyuruda Kredi Tahsis Yetkilisi pozisyonunda yeni personellere ihtiyaç olduğu, kariyer planları içinde bir bankada çalışmak da bulunan adayların başvurularını bekledikleri, başvuru sahiplerinin Turklandbank bünyesinde deneyimli ve uzman ekibin bir parçası olacakları, T-Bank personellerinin sürekli düzenlenen sosyal etkinliklerle desteklendiği, Turklandbank’ın butik yapılanmasının kurum içi iletişim etkin hale getirdiği ve Banka olarak kendi yöneticilerini kendileri yetiştirmeyi hedefledikleri bildirildi. İş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapacak olan kişilerin sahip olması gereken özellikler ve nitelikler de detaylı olarak belirtildi.

Turklandbank Banka Personel Alımı Başvuruları

Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, bankalarda kredi tahsis departmanında en az 2 yıl çalışmış ve deneyim kazanmış olması, krediler ve finansal analiz hakkında bilgi sahibi olması, ekip halinde çalışma şekline yatkın olması, titiz ve detaylı çalışabiliyor olması, başarma arzusu ve iş sorumluluğunun yüksek olması, yazılı ve sözlü iletişimde kullanmak üzere ileri düzeyde İngilizce biliyor olması gerekiyor. işe alınacak olan yeni personeller şubelerden gelen kredi teklifleri hakkında gerekli finansal analizlerin gerçekleştirilmesi, rapor hazırlanması ve sunulması, firma ziyaretleri yapılması gibi görevler alacaklar. T-Bank personel alımı başvuruları Banka tarafından 7 Şubat 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turklandbank-kredi-tahsis-yetkilisi-2116908

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol