Ana SayfaBanka İş İlanlarıTurklandbank Yeni Banka Personel Alımları Yapıyor!

Turklandbank Yeni Banka Personel Alımları Yapıyor!
T

Turklandbank tarafından yapılan banka personel alımları ile ilgili duyuruda tüm detaylara yer verildi.

-

Turklandbank tarafından yapılan banka personel alımları ile ilgili duyuruda tüm detaylara yer verildi.

Banka Personel Alımları için Aranan Şartlar

Banka iş ilanları kapsamında Turklandbank bünyesinde görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyulduğu, işe alınacak olan kişilerin Uyum Bölümü Yetkilisi olarak görev yapacakları bildirildi. Turklandbank iş ilanları ile yapılan duyuruda Banka olarak bir kurumu değerli hale getirenin çalışanları olduğuna, geleceğin yöneticilerini bünyelerinde yetiştirmek istediklerine, personellerinin iş haricinde sosyal etkinlikler ile de birbirine bağlı olduğuna, değinilerek uzman ve dinamik bir takımın parçası olmak isteyen kişilerin banka iş başvurusu ile bu pozisyonlara başvuru yapabileceği belirtildi. Turklandbank iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler veya İşletme Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun olmaları, daha önce bankaların teftiş ve iç kontrol birimlerinde en az 1 ile 3 yıl arasında çalışmış olmaları, sözlü ve yazılı olmak üzere ileri derecede İngilizce biliyor olmaları, ekip çalışmasına uyumlu ve planlı çalışabiliyor olmaları gerekiyor.

Turklandbank Personel Alımı İş Başvuruları

Turklandbank bünyesinde kariyer yapmak isteyen adayların yapacakları başvurular Banka’nın ilgili departmanı tarafından 11 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Başvuru sahipleri işe alımlarının gerçekleşmesi halinde Turklandbank’ta uyum programının yürütülmesinin sağlanması, uyum mevzuatı çerçevesinde gerekli işlemlerin yapılması ve bu süreçteki tüm işlemlere dahil olunması gibi görev ve sorumluluklar alacaklardır. Adayların başvuru yaparken iletişim bilgilerini bir kez daha kontrol etmeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/t-bank-uyum-bolumu-yetkilisi-2125653

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol