Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamuda Görev Yapacak Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Arandığı Duyuruldu!

Kamuda Görev Yapacak Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Arandığı Duyuruldu!
K

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede Atatürk Orman Çiftliği’nde görev verilecek yeni personellere ihtiyaç olduğu duyuruldu.

-

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede Atatürk Orman Çiftliği’nde görev verilecek yeni personellere ihtiyaç olduğu duyuruldu.

Kamu Personeli Aşçı ve Aşçı Yardımcıları Aranıyor

Atatürk Orman Çiftliği’nin yemekhanesinde görevlendirilmek üzere aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonlarında istihdamların sağlanacağı yapılan iş ilanları duyurusunda bildirildi. Duyuruda başvuru sahiplerinin eski hükümlüler arasından seçileceği, ilgili duyurunun İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu’nun sisteminde 11 Şubat 2019 tarihinden itibaren yer alacağı, işe alımların ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde gerçekleştirileceği belirtildi. İŞKUR iş başvurusu yaparak bu pozisyonla ilgilendiğini bildiren adaylar listede adlarının yer olması haline sözlü sınava tabi tutulacaklar. Aday sayısı fazla olursa noter huzurunda çekiliş düzenlenecek. Aşçı personel alımı kura çekimleri 27 Şubat 2019 tarihinde yapılacak. Kamu personel alımı iş başvurusu yapanlara uygulanacak olan sözlü sınav 4 Mart 2019 tarihinde Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü’nün Emniyet Mahallesi – Yeni Çiftlik Caddesi – No:6/1 Gazi – Yenimahalle – Ankara adresinde düzenlenecek.

Kamu Personeli Aşçı Alımı İş Başvurusu

Kamu personel alımı başvurusu yaparak Atatürk Orman Çiftliği’nde aşçı – aşçı yardımcısı olmak ve bu yönde kariyer yapmak istediğini beyan eden adaylar eski hükümlüleri ilgilendiren 4857 sayılı İş Kanunu’na göre istihdam edileceklerdir. Adayların deneme süresi 2 ay olarak belirtilirken, başvuru sırasında öğrenim belgelerinin, nüfus cüzdanlarının fotokopisinin, adlı sicil kaydının, askerlik durum belgesinin, eski hükümlü belgesinin de hazır bulunması gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?c7215f29-41ac-4124-961e-2585fc27c63a&kk=725

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol