Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımları!

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımları!
A

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan duyuruda çağrı merkezi banka personel alımı yapılacağı bildirildi.

-

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan duyuruda çağrı merkezi banka personel alımı yapılacağı bildirildi.

Albaraka Türk Banka Personel Alımları

Albaraka Türk banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda yeni personellerin istihdam edileceği, açık olan pozisyonun Çağrı Merkezi Yetkilisi olduğu, adaylarda aranan öncelikli şartın Arapça bilmeleri gerektiği belirtildi. Albaraka Türk Katılım Bankası banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan diğer şartlar da bildirildi. Buna göre Albaraka Türk’ün çağrı merkezinde görevlendirilecek olan kişilerin üniversite mezunu olması, ileri düzeyde Arapça biliyor ve konuşabiliyor olması, faizsiz bankacılık ile ilgili çalışmaya istekli olması, diksiyonunun düzgün, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Microsoft Office uygulamalarına hakim ve kullanabiliyor olması gerekiyor. Kariyer planları içinde Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde çalışmak olan kişilerin bu duyuru için başvuruları bekleniyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvuruları

Albaraka Tük Katılım Bankası iş ilanları ile ilgilenen ve bu ilana başvuru yapan kişiler arasından yapılacak olan değerlendirme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller çağrı merkezinde müşterilerden gelen çağrıları yanıtlamak, kendisine iletilen soruları ve sorunları çözüme ulaştırmak, bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında müşterileri bilgilendirmek gibi görevler alacaklardır. İşe alınan yeni çağrı merkezi elemanları sürekli ve tam zamanlı alışacak olup tecrübeli ve tecrübesiz adayların başvuruları kabul edilecektir. Albaraka Türk ilgili departmanı  2 Mart 2019 tarihine kadar iş başvurularını kabul etmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-arapca-bilen-2090542

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol