Ana SayfaKariyerAlbaraka Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Albaraka Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Türk bankacılık sektöründe faizsiz bankacılık hizmetleri veren Albaraka Türk Katılım Bankası çalışanlarına hangi hakları tanıyor? Banka çalışanlarına hangi sosyal ve kariyer imkanlarını sağlıyor? Detaylar Bankaciyim.Net’de!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türk bankacılık sektöründe faizsiz bankacılık hizmetleri sağlayan bir finans kuruluşudur. Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan Albaraka Türk, katılım bankacılığının en önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde bugünlere gelen banka, çalışanları için de pek çok ayrıcalıklar tanımaktadır. Dolayısıyla bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen pek çok birey için Albaraka Türk kariyer hedeflerine neden olmaktadır.

Albaraka Türk Misyon ve Vizyonu

Katılım bankacılığı alanında öncü bankalar arasında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası, bugünkü başarısını vizyon ve misyonu sayesinde elde etmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası vizyonu; dünya üzerindeki en iyi, en başarılı ve en çok tercih edilen katılım bankası olmaktır. Bankanın misyonu ise; faizsiz bankacılık prensiplerine bağlı olarak bankanın değerlerine ve bankacılık etik ilkelerine uyumlu bir biçimde; başarılara dahil olan müşteriler, personeller ve iştirakler ile ortak yararları paylaşarak, toplumun finans açısında ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu nedenle de pek çok birey, Albaraka Türk kariyer planları oluşturarak, banka bünyesinde çalışmayı istemektedir.

Albaraka Türk Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Banka kariyer hedefi doğrultusunda Albaraka Türk Katılım Bankası çalışanlarından biri haline gelen personeller, çeşitli sosyal ve kariyer imkanlarına erişebilmektedir. Çalışanlarına ücretlendirme, yabancı dil tazminatı gibi çeşitli maddi hakların yanı sıra sosyal yardımlarda da bulunan banka,

  • Evlenen personellerine evlilik yardımı,
  • Doğum yapan personellere doğum yardımı,
  • Senede bir defa tüm personellere giyim yardımı,
  • Çocuklu çalışanlara 2 çocuğa kadar yardım,
  • Genel Müdürlük çalışanlarına servis imkanı,
  • SGK’nın yanı sıra sağlık yardımları ve bunun gibi pek çok olanak sağlanmaktadır.

Üstelik kariyer hedefleri için de çalışanlarını yönlendiren banka, çeşitli mesleki eğitimler de sağlamaktadır.

Albaraka Türk Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Hazırlamış olduğu kariyer planlamaya uyarak sektöre Albaraka Türk Katılım Bankası ile giriş yapan banka personelleri, farklı maaşlar alabilmektedir. Genellikle bankanın çıkarları doğrultusunda personellerin seviyesine, deneyimine, departmanına, pozisyonuna göre değişiklik gösteren bu maaşlar hakkında kesin bir bilgi verilemese de, tahmini olarak diğer bankalarda olduğu üzere 2 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında değişebilmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.