Ana Sayfa Kariyer Albaraka Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Albaraka Türk Katılım Bankası Çalışanlarına Tanınan Haklar

Türk bankacılık sektöründe faizsiz bankacılık hizmetleri veren Albaraka Türk Katılım Bankası çalışanlarına hangi hakları tanıyor? Banka çalışanlarına hangi sosyal ve kariyer imkanlarını sağlıyor? Detaylar Bankaciyim.Net’de!

-

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türk bankacılık sektöründe faizsiz bankacılık hizmetleri sağlayan bir finans kuruluşudur. Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermekte olan Albaraka Türk, katılım bankacılığının en önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde bugünlere gelen banka, çalışanları için de pek çok ayrıcalıklar tanımaktadır. Dolayısıyla bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen pek çok birey için Albaraka Türk kariyer hedeflerine neden olmaktadır.

Albaraka Türk Misyon ve Vizyonu

Katılım bankacılığı alanında öncü bankalar arasında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası, bugünkü başarısını vizyon ve misyonu sayesinde elde etmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası vizyonu; dünya üzerindeki en iyi, en başarılı ve en çok tercih edilen katılım bankası olmaktır. Bankanın misyonu ise; faizsiz bankacılık prensiplerine bağlı olarak bankanın değerlerine ve bankacılık etik ilkelerine uyumlu bir biçimde; başarılara dahil olan müşteriler, personeller ve iştirakler ile ortak yararları paylaşarak, toplumun finans açısında ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu nedenle de pek çok birey, Albaraka Türk kariyer planları oluşturarak, banka bünyesinde çalışmayı istemektedir.

Albaraka Türk Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Banka kariyer hedefi doğrultusunda Albaraka Türk Katılım Bankası çalışanlarından biri haline gelen personeller, çeşitli sosyal ve kariyer imkanlarına erişebilmektedir. Çalışanlarına ücretlendirme, yabancı dil tazminatı gibi çeşitli maddi hakların yanı sıra sosyal yardımlarda da bulunan banka,

  • Evlenen personellerine evlilik yardımı,
  • Doğum yapan personellere doğum yardımı,
  • Senede bir defa tüm personellere giyim yardımı,
  • Çocuklu çalışanlara 2 çocuğa kadar yardım,
  • Genel Müdürlük çalışanlarına servis imkanı,
  • SGK’nın yanı sıra sağlık yardımları ve bunun gibi pek çok olanak sağlanmaktadır.

Üstelik kariyer hedefleri için de çalışanlarını yönlendiren banka, çeşitli mesleki eğitimler de sağlamaktadır.

Albaraka Türk Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Hazırlamış olduğu kariyer planlamaya uyarak sektöre Albaraka Türk Katılım Bankası ile giriş yapan banka personelleri, farklı maaşlar alabilmektedir. Genellikle bankanın çıkarları doğrultusunda personellerin seviyesine, deneyimine, departmanına, pozisyonuna göre değişiklik gösteren bu maaşlar hakkında kesin bir bilgi verilemese de, tahmini olarak diğer bankalarda olduğu üzere 2 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında değişebilmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,267BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler