Selçuk Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alacak!

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü, kamu iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Hemşire, Ebe ve Sağlık Teknikeri alacağını duyurdu.

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü, kamu iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Hemşire, Ebe ve Sağlık Teknikeri alacağını duyurdu. Yayımlanan bu ilan doğrultusunda sözleşmeli olarak yapılacak olan bu alımlarda, toplamda 47 personel Selçuk Üniversitesi Hastanesi’nde görev alacak.

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İlanda belirtilene göre Hemşire, Ebe ve farklı alanlarda görevlendirilecek olan Sağlık Teknikeri alımı gerçekleştirilirken, Üniversite bünyesine dahil edilecek olan personel sayısı 47 olacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

İş alımlarda genel ve özel niteliklere bakacak olan Selçuk Üniversitesi, genel olarak adayların T. C. Vatandaşı olmasına, başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmasına, kamu haklarından mahrum olmamasına, erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş, askerlik çağı gelmemiş ya da tecil ettirmiş olmasına, görevini devamlı yapmasına mani bir akıl sağlı probleminin olmamasına, Lisans ve Ön Lisans mezunlarının ilanda belirtilen KPSS puan türlerine sahip olmasına, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının sonucunun temiz çıkmasına ve bunun gibi şartlara bakacak.

Selçuk Üniversitesine iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranacak olan özel şartlar ise; ilanda belirtilen öğrenim düzeylerinden mezun olmak, Lisans mezunlarının 2018 KPSS, Ön Lisans mezunlarının 2016 KPSS sınavına girmiş olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı ya da emekli aylığı almıyor olmak olacak.

Kamu personel alımları dahilinde gerçekleştirilecek olan bu alımlarda, adaylar başvurularını nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, KPSS sınav sonuç belgesi, aranan nitelikleri kanıtlayan bir belge, ir adet fotoğraf, iş başvuru formu, askerlik durum belgesi gibi belgeler ile şahsen gerçekleştirilecek.

Başvuru tarihleri ise 10 – 24 Ekim 2018 tarihleri arasında olacak.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?ff60aae5-208a-439d-80bf-88dd1622c721