Ana SayfaBankacılık2020 TEB POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

2020 TEB POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB, Türk bankacılık sektöründe hem bireysel müşterilerine, hem de kurumsal müşterilerine kesintisiz hizmet vermekte olan bir bankadır. Kurumsal müşterileri için TEB sanal pos, pos cihazı ve yazarkasa pos gibi cihazlar da temin eden banka, ayrıca bu cihazların her türlü hizmetini de sağlamaktadır. Örneğin; pos cihazı ile alakalı herhangi bir konuda müşterileri için TEB POS destek hattı üzerinden hizmet sağlamaktadır.

2020 TEB POS Destek Hattı Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası’nın, kısaltılmış adı ile TEB’in POS hizmetlerinden faydalanmak, bankanın üye iş yeri olmak ya da pos cihazı ile alakalı olarak merak edilenler hakkında bilgi almak gibi çeşitli hizmetler içim kurumsal müşterilere TEB POS destek hattı iletişim üzerinden telefon ile yardımcı olunmaktadır. Günün her saatinde aranarak yardım alınabilecek bu hat sayesinde pek çok kurumsal müşteri işlerini kolaylıkla halledebilmektedir. Kurumsal müşteriler için TEB POS destek hattı; 0216 635 65 12’dir.

TEB POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2020

Üye iş yerlerinin TEB sanal pos ya da pos cihazı kullanımlarında cihaza ya da işletmenin aylık cirosuna göre çeşitli ücretler alınmaktadır. Örneğin; Sabit Ücretli POS kullanan üye iş yerlerinin;

  • Aylık cirosu bin 500 TL olduğunda aylık ödemesi gereken sabit ücret 38 TL,
  • Aylık cirosu 3 bin TL olduğunda ödenecek ücret 60 TL,
  • Aylık cirosu 5 bin TL olduğunda ödenecek ücret 85 TL,
  • Aylık cirosu 10 bin TL’yi bulduğunda ödenecek ücret 165 TL olmaktadır.

Bu şekilde aylık ciro arttıkça, aylık ödenmesi gereken miktar da artış göstermektedir. TEB sanal pos ücretlerinde ise giriş ücreti olarak 50 dolar alınmaktadır.

TEB POS Komisyon Oranları

50 bin TL’ye kadar olan Sabit ücretli poslarda TEB komisyon oranları yüzde 0’dır. Fakat aylık ciro limitinin aşılması halinde üye iş yerleri için yüzde 2,14 oranında komisyon uygulanmaktadır. Bu sayede üye iş yerleri Sabit Ücretli Bonus POS ya da Sabit Ücretli Yazarkasa POS ürünlerinden e uygun olanı işletme için tercih edebilmektedir. Bunun dışında diğer pos paketlerinden Sabit Ücretli POS’a geçmek isteyen işletmeler 50 TL giriş ücreti ödemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...