Ana SayfaBankacılık2020 Denizbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

2020 Denizbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, bankacılık sektörünün en önemli isimleri arasında yer almaktadır. Hem bireysel müşterileri için, hem de kurumsal müşterileri için uygun koşullarda finans hizmetleri sunan Denizbank, kurumsa müşterileri için ayrıca POS hizmetleri de sağlamaktadır. Üye iş yerleri için Denizbank sanal pos, pos cihazı ya da Yazarkasa POS gibi ürünler sunan banka, ayrıca Denizbank POS Destek Hattı üzerinden bu ürünler ile alakalı destek de sağlamaktadır.

2020 Denizbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

2020 Denizbank POS destek telefon numarası, banka tarafından üye iş yerleri için temin edilen POS ürünleri hakkında 7 gün 24 saat hizmet verilmesi üzerine kurulu bir tür müşteri hizmetleridir. Üye iş yerleri için Denizbank sanal pos, pos cihazı, yazarkasa pos gibi cihazlar temin eden ve kurulumunu yapan banka, bu cihazların kullanımı esnasında meydana gelebilecek herhangi bir sorun, arıza, merak edilen bir konur ya da bunun gibi durumlar için haftanın her günü bu hat üzerinden hizmet sağlayabilmektedir.

Bankanın bu hizmetlerinden faydalanmak isteyen üye iş yerleri için Denizbank POS Destek Hattı tel no; 444 0 802’dir.

Denizbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

Denizbank, üye iş yerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli poz cihazı ve paketleri sunmaktadır. Örneğin Kolay POS ile KOBİ’ler için komisyonsuz sabit ücretli bir paket sunarken, bu paket üzerinden

  • Aylık cirosu 1000 TL’ye kadar olan işletmelerden 19.90 TL,
  • Aylık cirosu 2 bin TL’ye kadar olan işletmelerden 39.90 TL,
  • Aylık cirosu 3 bin TL’ye kadar olan işletmelerden 59.90 TL,
  • Aylık cirosu 5 bin TL’ye kadar olan işletmelerden ise 89.890 TL ücret alınmaktadır.

Kolay POS paketinde aylık ciro arttıkça ücret de artış göstermektedir. Diğer pos paketleri ve ücretleri ile alakalı bilgi alabilmek için Denizbank pos müşteri hizmetleri telefon üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

Denizbank POS Komisyon Oranları

Denizbank POS komisyon oranları, banka tarafından bazı pos paketlerinde talep edilen ve üye iş yerlerinden kesilen bir orandır. Bankanın uygulamakta olduğu Denizbank POS komisyon oranları pos paketlerine göre değişiklik gösterirken, bazı paketlerde ise komisyon bulunmamaktadır. Konu ile alakalı detaylı bilgi için banka ile iletişime geçilebilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.