2020 Denizbank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

0

Denizbank, bankacılık sektörünün en önemli isimleri arasında yer almaktadır. Hem bireysel müşterileri için, hem de kurumsal müşterileri için uygun koşullarda finans hizmetleri sunan Denizbank, kurumsa müşterileri için ayrıca POS hizmetleri de sağlamaktadır. Üye iş yerleri için Denizbank sanal pos, pos cihazı ya da Yazarkasa POS gibi ürünler sunan banka, ayrıca Denizbank POS Destek Hattı üzerinden bu ürünler ile alakalı destek de sağlamaktadır.

2020 Denizbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

2020 Denizbank POS destek telefon numarası, banka tarafından üye iş yerleri için temin edilen POS ürünleri hakkında 7 gün 24 saat hizmet verilmesi üzerine kurulu bir tür müşteri hizmetleridir. Üye iş yerleri için Denizbank sanal pos, pos cihazı, yazarkasa pos gibi cihazlar temin eden ve kurulumunu yapan banka, bu cihazların kullanımı esnasında meydana gelebilecek herhangi bir sorun, arıza, merak edilen bir konur ya da bunun gibi durumlar için haftanın her günü bu hat üzerinden hizmet sağlayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Bankanın bu hizmetlerinden faydalanmak isteyen üye iş yerleri için Denizbank POS Destek Hattı tel no; 444 0 802’dir.

Denizbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

Denizbank, üye iş yerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli poz cihazı ve paketleri sunmaktadır. Örneğin Kolay POS ile KOBİ’ler için komisyonsuz sabit ücretli bir paket sunarken, bu paket üzerinden

  • Aylık cirosu 1000 TL’ye kadar olan işletmelerden 19.90 TL,
  • Aylık cirosu 2 bin TL’ye kadar olan işletmelerden 39.90 TL,
  • Aylık cirosu 3 bin TL’ye kadar olan işletmelerden 59.90 TL,
  • Aylık cirosu 5 bin TL’ye kadar olan işletmelerden ise 89.890 TL ücret alınmaktadır.

Kolay POS paketinde aylık ciro arttıkça ücret de artış göstermektedir. Diğer pos paketleri ve ücretleri ile alakalı bilgi alabilmek için Denizbank pos müşteri hizmetleri telefon üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

Denizbank POS Komisyon Oranları

Denizbank POS komisyon oranları, banka tarafından bazı pos paketlerinde talep edilen ve üye iş yerlerinden kesilen bir orandır. Bankanın uygulamakta olduğu Denizbank POS komisyon oranları pos paketlerine göre değişiklik gösterirken, bazı paketlerde ise komisyon bulunmamaktadır. Konu ile alakalı detaylı bilgi için banka ile iletişime geçilebilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın