Akbank Halkla İlişkiler Yöneticisi Personeller Arıyor!

Akbank Halkla İlişkiler Yöneticisi Personeller Arıyor! Detaylar İçin...

0

Akbank İstanbul (Beşiktaş) şubesi için banka personel alımları yapacağı pozisyonun Halkla İlişkiler Yöneticisi olduğunu açıkladı.

Başlıklar

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Halkla İlişkiler Yöneticisi pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiğini, başvuru şartlarının neler olduğunu ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Banka iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde işe başlamak isteyen kişilerin;

  • Öncelikle üniversitelerin iletişim ve benzeri bir bölümünden mezun olması,
  • Etkinlik ve sponsorluk gibi alanlarda en az 10 yıl gibi bir süre çalışmış ve deneyimli olması,
  • Seyahat etmek için herhangi bir engeli bulunmaması,
  • İleri düzeyde İngilizce biliyor olması,
  • MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabiliyor olması,
  • Tercihen kurumsal firmalarda veya ajanslarda deneyimli olmak da yer alıyor.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Akbank tarafından iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuruda işin tanımı da belirtildi. İşe alımı gerçekleşecek olan yeni personeller Akbank’ın belirlenmiş olan kurumsal stratejileri kapsamında kurumsal kimliğine ve imajına uygun şekilde bankacılık ürün ve hizmetler ile ilgili etkinlikleri ve halkla ilişkiler çalışmalarını yönetmekten sorumlu olacaklar. Akbank yeni personel iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 30 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önem taşır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-halkla-iliskiler-yoneticisi-2455973

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın