Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Sigorta Sorumlusu Personeller Arıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Sigorta Sorumlusu Personeller Arıyor!
K

Banka iş ilanları kapsamında bir duyuru yapan Kuveyt Türk Katılım Bankası Sağlık Sigortası Sorumlusu alımı yapacağını bildirdi.

-

Banka iş ilanları kapsamında bir duyuru yapan Kuveyt Türk Katılım Bankası Sağlık Sigortası Sorumlusu alımı yapacağını bildirdi.

Kuveyt Türk Banka Personel Alımları

Kuveyt Türk Katılım bankası banka personel alımları gerçekleştireceği pozisyonun Sağlık Sigortası Sorumlusu olduğunu bildirerek banka iş başvurusu yapacak kişileri ilgilendiren diğer detayları da paylaştı. Buna göre Akbank iş ilanları için başvuru yapacaklarda aranan genel nitelikler arasında örgün eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık sigortacılık bölümlerinden mezun olmak, ayaktan ve yatan hasta girişi ile ilgili tüm süreçlere hakim olmak, provizyon, özel sigortalar, faturalandırma ve fatura kontrol süreçlerine hakim olmak, iletişimde ve iknada başarılı ve prezantabl olmak, ekip çalışmasına ve esnek iş saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, erkek adayların askerlik görevini bitirmiş olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Kuveyt Türk bünyesinde, katılım bankacılığı alanında kariyer yapmak isteyen adaylar arasında Banka’nın işe alımlarla ilgili departmanı tarafından inceleme ve değerlendirme yapılacaktır. Yapılan inceleme neticesinde işe alım için uygun olduğuna karar verilen adaylara başvuru sırasında bildirmiş oldukları iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanarak iş görüşmesi mülakatı daveti yapılacaktır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde belirttiklerinden emin olmaları önemlidir. Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni personel iş başvuruları 10 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihe kadar başvuru yapılabilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-saglik-sigortasi-sorumlusu-2176423

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol