Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yetkilisi Personel Alımları!

QNB Finansbank İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yetkilisi Personel Alımları!
Q

QNB Finansbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

-

QNB Finansbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

QNB Finansbank Yeni Bana Personel Alımları

QNB Finansbank banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yetkilisi olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olması gereken özellikler ve nitelikler de belirtildi. Buna göre adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması, iş geliştirme, ürün yönetimi ve pazarlama gibi departmanlarda daha önceki dönemlerde 2 yıl – 5 yıl arasında çalışarak deneyim kazanmış olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, analitik düşünebiliyor, sorun çözebiliyor, sorgulayabiliyor ve araştırma yapabiliyor olması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ve bir ilişiklerinin kalmamış olması gerekiyor.

QNB Finansbank Personel Alımı İş Başvuruları

Kariyer planlarına bir bankada devam etmek isteyen adaylar QNB Finansbank personel alımı iş başvurusu yapabiliyorlar. İş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuru için başvuru yaparak QNB Finansbank tarafından değerlendirmeye alınarak işe alımı gerçekleşen yen personeller tarım bankacılığı ürünlerinin yönetimi ve pazarlamasından sorumlu olmak, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi amacıyla pazar araştırması yapmak, ürün gelişimi ve yönetimini sağlamak, ürünlerin fiyat çalışmalarını yapmak, hedef bütçeye uygun olarak kampanya tasarımlarından sorumlu olmak, doğru pazarlama ve iletişim planlamalarını yapmak gibi görevler alacaklardır. 3 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek olan QNB Finansbank iş başvuruları sırasında iletişim bilgilerinin doğru belirtilmesi önemlidir.
Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/qnb-finansbank-anonim-sirketi-is-gelistirme-ve-proje-yonetimi-yetkilisi-2221928

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol