Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!
G

Banka personel alımları çerçevesinde Garanti Bankası tarafından yapılan duyuruda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacağı bildirildi.

-

Banka personel alımları çerçevesinde Garanti Bankası tarafından yapılan duyuruda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacağı bildirildi.

Garanti Bankası İngilizce Bilen Personeller Arıyor

Garanti Bankası iş ilanları ile yaptığı duyuruda açık olan pozisyonun Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciliği olduğunu, banka iş başvurusu yapacak olan adayların Garanti Bankası Çağrı Merkezi bünyesinde çalışacaklarını ve ileri seviyede İngilizce biliyor olmaları gerektiğini belirtti. Banka iş ilanları ile ilgilenen ve Garanti Bankası iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca üniversitelerin lisans bölümlerinden ya da meslek yüksek okullarından mezuniyetlerinin olması, 30 yaşından büyük olmaması, erkek adayların askerlik hizmetlerini bitirmiş ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olması, haftanın 6 günü, günde 6.5 saat çalışabilecek olması, iletişim becerilerinin gelişmiş, ikna konusunda başarılı, satış yapabileceğine inanan ve istekli kişiler olması gerekiyor.

Garanti Bankası Yeni Personel İş Başvurusu

Garanti Bankası yeni personel iş başvurusu yaparak kariyer basamaklarını bir bankada çıkmak isteyen adaylar işe alınmaları halinde Garanti Bankası Telefon Bankacılığı vasıtasıyla yabancı müşterilere bankacılık ürünleri ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlamak ve satışını sağlamak, müşterilerin bu yönlü taleplerini almak ve gerçekleştirmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Yeni personeller Garanti Bankası’nın kadrolu çalışanı olmakla birlikte kariyerlerine Garanti Bankası bünyesinde Genel Müdürlük departmanlarında ve şubelerde devam etme fırsatı da bulacaklar. Banka tarafından iş başvuruları 3 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecek.
Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-ingilizce-1990065

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol