Ana Sayfa Diğer İş İlanları Başvuru için Son Gün! Çivril Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Sürekli Personel Alımı...

Başvuru için Son Gün! Çivril Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Sürekli Personel Alımı Yapıyor!

Çivril Belediyesi tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 15 kişinin temizlik işçisi olarak işe alınacağı bildirildi.

-

Çivril Belediyesi tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 15 kişinin temizlik işçisi olarak işe alınacağı bildirildi.

Çivril Belediyesi Temizlik Personelleri Arıyor

Denizli – Çivril Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yapılan kamu personeli iş ilanları duyurusunda 15 kişinin sürekli kamu personeli olarak istihdam edileceği, işe alınacak olan yeni personellerin temizlik işçisi olarak görev yapacakları, başvuruların İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu’nu resmi internet sitesi üzerinde gerçekleştirileceği, 8 Şubat 2019 tarihinde başlayan başvuruların 12 Şubat 2019 (bugün) sona ereceği bildirildi. Belediye kamu personeli alımları için ilkokul mezunları, ortaokul, lise mezunları ve üniversite ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Kamu Sürekli İşçi Personel Alımları Başvurusu

Kariyer planında kamu görevlisi olarak çalışmak olan ve beden işçisi konumunda görev yapacak olan yeni belediye personelleri arasından İŞKUR üzerinden yaptıkları başvuru sonucunda yayınlanacak olan listede ismi yer alan kişiler kura çekimi ve sözlü sınava tabi olacaklar. Noter huzurundaki çekiliş ve sözlü sınava katılım başvuruları 18 Şubat 2019 – 22 Şubat 2019 tarihleri arasında fotoğraf ekledikleri iş talep formunu Çivril Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü – Çarşı Mahallesi – Uşak Caddesi – No: 2 – Çivril – Denizli adresine bizzat teslim edecekler. Tüm bu süreçler sonunda işe alınan temizlik işçisi kamu personelleri 3 ay deneme sürecine alınacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?28c8823c-5625-4098-a97b-ed62a65d9f2e

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler