2020 TEB POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

0

TEB, bankacılık sektöründe vermiş olduğu kesintisiz hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran bankalardan biridir. Bireysel müşterileri için sağlamış olduğu çeşitli ürün ve hizmetler sunan TEB, kurumsal – ticari – KOBİ müşterileri için de pek çok ürün ve hizmet sunmaktadır. TEB POS, sanal pos ve Yazarkasa POS da bu ürünler arasında yer almaktadır. Kurumsal müşterileri tarafından yapılan TEB pos ve TEB sanal pos başvuru işlemleri doğrultusunda işletmeler için POS temin etmektedir.

TEB POS Başvuru Nasıl Yapılır?

TEB sanal pos başvuru ile TEB pos başvuru işlemlerinin gerçekleştirerek bankanın üye iş yeri haline gelen işletmeler çeşitli avantajlardan faydalanmaktadır. TEB üye iş yerleri için banka tarafından özel kredi imkanı sağlanırken aynı zamanda pos cihazları sigorta altına alınmaktadır. Yani cihazın çalınması, kaybolması, hasar görmesi ya da arıza yapması gibi durumlar için cihaz garanti altına alınmakta ve banka tarafından yenisi temin edilmektedir. TEB POS’ları sayesinde Bonus Card’lar için taksit ve bol bol Bonus para imkanı sağlanırken, 10 bin TL’ye kadar olan pos blokelerinde şubeye gitmeye gerek olmadan internet bankacılığından çözülebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Bankanın sunmuş olduğu bu ve bunun gibi çeşitli avantajlardan faydalanmak isteyen iş yeri sahipleri, kendisine en yakın TEB şubesine müracaat ederek ya da TEB internet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilmektedir.

TEB POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Üye iş yeri olmak ve POS cihazı temin etmek üzere daha önce bankaya başvuruda bulunan işletme sahipleri TEB POS başvuru iptali gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için iş yeri sahiplerinin bankası ile iletişime geçmesi gerekmektedir. TEB pos başvuru iptalini şubeler üzerinden gerçekleştirecek olanlar için; başvuru sahibinin banka şubesine giderek iptal talebinde bulunması ve gerekli prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir.

TEB POS Arıza Bildirimi ve İade

TEB tarafından üye iş yerleri için temin edilen POS cihazlarının arıza yapması durumunda banka ile iletişime geçilerek arıza bildiriminde bulunulması gerekmektedir. En kolay yoluyla TEB POS arıza bildirimi ise bankanın POS destek hattı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca TEB POS Destek Hattı aracılığı ile iade talebi yapılması da mümkündür. İade talebinde bulunan üye iş yerleri TEB POS iade işlemi için ayrıca banka şubesine de gitmesi gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın