Ana Sayfa Banka İş İlanları Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları Yapıyor! 29 Mart Son!

Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları Yapıyor! 29 Mart Son!

Türkiye Finans Üniversite Öğrencisi Stajyerler Arıyor! Detaylar...

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları duyurularında stajyer alımlarında da yer verdi.  Üniversite öğrencisi stajyerler alımı yapılacak olup, detaylar yazının devamında…

Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları için Aranan Şartlar
Türkiye Finans Stajyer Öğrenci Alımları için Aranan Şartlar

Banka personel alımları kapsamında olan Türkiye Finans’ın duyurusunda We Plus adlı Üniversite Staj Programı ile Türkiye Geneli için öğrenci personellerin stajyer olarak işe alınacağını duyurdu. Banka stajyer başvurusu yapacak olanların ne gibi şartları yerine getirmesinin istendiği aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisi olmak,
  • İleri seviyede Arapça bilmek,
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefinin olması,
  • 6 ay süre ile haftanın en az 2 günü bankada çalışabilmek.

NOT: İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinde öğrenci olan adayların staj başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Türkiye Finans Stajyer Öğrenci İşe Alım Programı

Türkiye Finans Stajyer İşe Alım Programı
Türkiye Finans Stajyer İşe Alım Programı

Öğrencileri Türkiye Finans’ın ana süreçlerine dahil ederek, profesyonel iş hayatına uygun bir şekilde hazırlamayı hedefleyen banka, We Plus staj programı ile hem bireysel hem de kurumsal açıdan katma değer sağlayan öğrenciler, mezuniyet sonrası ise bankada oluşabilecek kariyer imkanlarından yararlandırma fırsatı sunmaktadır.

We Plus programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri doğrultusunda bankamızın Genel Müdürlük birimlerinde, Şubelerinde veya Bilgi Sistemleri’nde görevlendirilirler.

Türkiye Finans Stajyer
Türkiye Finans Stajyer

Türkiye Finans staj başvuruları 29 Mart 2021 tarihine kadar devam edileceği bildirildi. Ancak banka tarihi değiştirme yetkisine sahiptir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-we-plus-parttime-arapca-bilen-musteri-temsilcisi-2665875

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,542BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
35TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler