Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Uzun Dönem Stajyer Personel Alımları Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Uzun Dönem Stajyer Personel Alımları Yapacak!
K

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları için yaptığı duyuruda uzun dönem stajyerleri işe alacağını bildirdi.

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları için yaptığı duyuruda uzun dönem stajyerleri işe alacağını bildirdi.

Kuveyt Türk Yeni Banka Personeli Alımları

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacı ile ilgili tüm detayları belirtti. Kuveyt Türk banka iş başvurusu yapan adayların üniversitelerde Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik – Tasarım, Bilgisayar Destekli Animasyon, Radyo – Televizyon – Sinema gibi bölümlerinde ikinci ya da üçüncü sınıf öğrencisi olması gerekiyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın işe alım duyurusunda iş ilanları ile ilgilenen ve başvuru yapacak olanların ayrıca aktif bir şekilde Adobe Photoshop, Adobe Animate, After Effects, Adobe Premiere, Illustrator programlarından en az bir tanesini biliyor olmaları, ara yüz tasarımı alanında kendini geliştirmek istemesi ve bilgisinin olması, tercihen e – içerik oluşturma programı Articule programını etkin olarak kullanabiliyor olması, ekip çalışmasına yatkın olması, fotoğraf çekmeyi biliyor ve gerekli ekipmanlara sahip olması, iletişim konusunda etkin beceriye sahip olması, okulundaki ders programının haftalık olarak en az 2 tam gün çalışmasına elveriyor olması ve öğrenmeye açık, yenilikçi, sorumluluklarının bilincinde kişiler olması gerektiği de belirtildi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvurusu

Kariyer planları dahilinde Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda staj yaparak iş hayatına başlamak bulunan adayların başvuruları Banka’nın işe alımlardan sorumlu birimi tarafından 28 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilecek. İşe alınacak olan stajyerler Kuveyt Türk Bankada Kampüs Programı dahilinde Eğitim ve Geliştirme Müdürlüğü’nde Eğitim Teknolojileri biriminde uzun dönem stajyer olarak görev yapacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-yakasi-subeleri-2229314

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol