Aktif Yatırım Bankası Özel Bankacılık Satış Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Özel Bankacılık Satış Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Aktif Yatırım Bankası Özel Bankacılık Satış Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Aktif Yatırım Bankası Yeni Banka Personel Alımları

Aktif Yatırım Bankası yaptığı banka iş ilanları bilgilendirmesinde Kayseri şubesi için Özel Bankacılık Satış Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak yeni personelleri işe alacağını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aradığı özellikleri de açıkladı. Buna göre banka iş ilanları başvuru sahiplerinin;

  • Lisans mezunu olması,
  • En az 5 yıl deneyime sahip olması,
  • SPK Temel Düzey Lisansına sahip olması,
  • Yurtiçinde ve yurtdışında piyasaları takip ederek analiz yapabiliyor olması,
  • Müşteri ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti gelişmiş olması,
  • Satışa ve sonuç odaklı çalışacak olması,
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması, ekip halinde çalışmaya uyum sağlayabilecek olmaları gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Aktif Yatırım Yeni Personel İş Başvuruları

Kariyer planları dahilinde bir bankada çalışmak olan ve bu yönde ilerlemek isteyen deneyimli adayların başvurularının kabul edildiği Aktif Yatırım Bankası yeni personel alımları 9 Mart 2020 tarihin kadar devam edecek. Bu duyuruya başvuru yapacak olan banka personelleri Aktif Yatırım Bankası’nın Kayseri’de bulunan şubelerinde görev yapacaklar. Deneyimli banka personel alımı olarak da nitelenen bu duyuru için başvuru yapacak kişiler yapılacak olan değerlendirmeden sonra iş görüşmesi daveti alacaklardır. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru bildirilmesi önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-kayseri-ozel-bankacilik-satis-musteri-temsilcisi-2442861

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın