Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Saha Yetkilisi Personel Alımları Yapacağını Bildirdi!

Garanti Bankası Saha Yetkilisi Personel Alımları Yapacağını Bildirdi!
G

Banka personel alımları kapsamında Garanti Bankası tarafından yapılan duyuruda Mortgage Saha Yetkilisi olarak çalışacak yeni personeller arandığı bildirildi.

-

Banka personel alımları kapsamında Garanti Bankası tarafından yapılan duyuruda Mortgage Saha Yetkilisi olarak çalışacak yeni personeller arandığı bildirildi.

Garanti Bankası Yeni Banka Personel Alımları

Garanti Bankası banka iş ilanları niteliğinde bir duyuru yaptı. Duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu, işe alınacak olan kişilerin Mortgage Saha Yetkilisi olarak görev alacakları, banka iş başvurusu sahiplerinde aranan şartlar, son başvuru tarihi gibi pek çok detay yer aldı. Konut kredileri kullanımı konusunda Türkiye’de ilk sırada yer alan Garanti Bankası bünyesinde çalışmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen adayların 2 yıllık meslek yüksek okulu ya da 4 yıllık lisans eğitimi almış ve tercihen yeni mezun olmaları, ofis dışında sahada aktif olarak çalışmaya istek duymaları, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları, ikna ve iletişimde başarılı, satış konusunda becerikli, yoğun müşteri ilişkilerini yürütebilecek olmaları gerekiyor. Başvuru sahipleri ile ilgili yapılacak değerlendirmeden sonra banka iş görüşmesi mülakat daveti gönderilecektir.

Garanti Bankası Saha Satış Personeli İş Başvuruları

İş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çeken Garanti Bankası Mortgage Saha Satış Yetkilisi pozisyonu için başvuru yapacak olan adaylar işe alınmaları durumunda sahada inşaat firmalarını ve emlak ofislerini ziyaret etmek suretiyle satış gerçekleştirmek, kendisine verilen satış hedeflerini tutturmak, bu ofisler ve Garanti Bankası şubeleri arasındaki koordinasyonu sağlamak gibi görevler alacaklardır. Garanti Bankası iş başvuruları 28 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-mortgage-saha-yetkilisi-2088509

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol