Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Analist Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Analist Alımları Yapıyor!
T

Türkiye Finans Katılım Bankası Analist Alımları Yapıyor! Türkiye Finans Yeni Banka Personel Alımları! Detaylar İçin...

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları ile Analist pozisyonu için istihdam sağlayacağını bildirdi.

Türkiye Finans Yeni Banka Personel Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan iş ilanları konulu bilgilendirmede Analist olarak görev yapacak yeni personellerin işe alınacağı bildirildi. Banka tarafından yapılan duyuruda adaylarda Türkiye Finans’ın aradığı özellik ve niteliklerin neler olduğu, en son hangi tarihe kadar banka iş başvurusu yapılabildiği, adayların işe alınmaları halinde ne gibi görev ve sorumluluklar alacakları da detaylı bir şekilde belirtildi. Türkiye Finans banka iş başvurusu yaparak bankacılık alanında kariyer hedefleyen ya da kariyerine devam etmek isteyen yeni personeller Türkiye Finans Katılım Bankası Bilgi Sistemleri Direktörlüğü bünyesindeki BS Ürün ve Hizmet Geliştirme müdürlüklerinde görev alacaklar. Banka personel alımları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak olanların;

  • 4 yıllık lisans eğitimlerini üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik – Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerinde almış olmaları,
  • Finans ve bilgi sistemleri alanlarına ilgi duyuyor olmaları,
  • İş analiz süreçlerini ve kavramlarını biliyor olmaları,
  • Agile programlama pratiklerine hakim olmaları,
  • İş modelleme, diagram oluşturma ve uygulama becerilerinin yüksek olması,
  • Duyuruda belirtilen teknik bilgi ve becerilere sahip olmaları gerekmektedir.

Türkiye Finans Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesine katılmak ve bir bankada kariyer hedefleri doğrultusunda çalışmak isteyen adaylar haklarında yapılacak değerlendirme sonrasında işe alınırlarsa yazılım konusundaki taleplerin ihtiyaç analizlerinin ve fizibilite çalışmalarının yapılması, mevcut bulunan uygulamaların gelişim sürecine katkı sağlanması, yeni uygulamaların geliştirilmesi gibi konularda ayrıntılı iş analizlerinin yapılması ve yürütülmesi gibi görevler alacaklar. Türkiye Finans en az 2 yıl deneyimli adayların başvurularını kabul ediyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans Katılım Bankası’nda çalışmak isteyenlerin başvuruları 17 Ağustos 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-analist-2378525

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol